• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Weekend dla aktywnych. Propozycje na 3-4 września

mip
2 września 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
W najbliższy weekend, 3-4 września, wziąć będzie można udział m.in. w Runmageddonie dla rodzin. W najbliższy weekend, 3-4 września, wziąć będzie można udział m.in. w Runmageddonie dla rodzin.

Weekend przyniesie wiele pomysłów dla aktywnych. Będą m.in.: Runmageddon, chód, bieg na 5 km, joga i imprezy na orientację. Wszystkie znajdziecie w naszym Kalendarzu imprez. Sprawdźcie, w jaki sposób możecie spędzić czas w weekend, 3-4 września.Sprawdź Kalendarz imprez na weekend, 3-4 wrześniaRunmageddon Gdańsk dla rodzinRunmageddon Gdańsk, który odbędzie się 3 września na plaży w Brzeźnie przy wejściu nr 54Mapka, to doskonała okazja do przedłużenia wakacji dla dzieci, młodzieży i całych rodzin. Organizatorzy przygotowali cztery formuły, w których chętni mogą wystartować i zmierzyć się z różnego rodzaju przeszkodami: Kids - dla dzieci 4-11 lat, Junior - dla nastolatków 12-15 lat, Intro dla młodzieży, ale także dorosłych po 16 roku życia oraz w Family - dla minimum dwuosobowych zespołów rodzinnych. Zapisywać internetowo można się do 2 września do godz. 14, a spóźnialscy będą mogli uczynić to także stacjonarnie w biurze zawodów. Koszt startu w zależności od wybranej kategorii waha się od 79 do 250 złotych.

Runmageddon Gdańsk. Zapisy internetoweRunmageddon Gdańsk (4 opinie)

(4 opinie)
79 - 229 zł
bieg, sporty ekstremalne


Zobacz, jak wyglądał tegoroczny Runmageddon w Gdyni. Materiał archiwalny56. Chód i Bieg PocztowcaCiekawą imprezę zaplanowano na sobotę, 3 września, na gdańskim starym mieście. 56. Puchar Poczty Polskiej będzie okazją do udziału w Chodzie Listonosza oraz Biegu Pocztowca. Udział w tym pierwszym jest bezpłatny, choć wyczerpano już limit miejsc, ale jeśli na pół godziny przed startem nie stawią się wszyscy zapisani, będzie można otrzymać koszulkę uprawniającą do startu. Ponadto po przejściu 1000 metrów będzie można wylosować nagrody.

Natomiast w przypadku Biegu Pocztowca na 5 km organizatorzy mają jeszcze 15 wolnych numerów startowych, które będzie można odebrać w dniach 2-3 września w biurze festiwalu, które mieści się w Holu Głównym Zespołu Szkół ŁącznościMapka. Wpisowe wynosi 80 zł. Organizatorzy przygotowali wiele kategorii wiekowych. W każdej z nich najlepsi otrzymają nagrody finansowe. Zwycięzcy całego biegu mogą liczyć również na puchary, a każdy z uczestników otrzyma ponadto pakiet sponsorski i koszulkę techniczną, a na mecie medal Biegu Pocztowca.

Przeczytaj zapowiedź 56. Chodu i Biegu Pocztowca i sprawdź informacje organizacyjnePonadto będzie to okazja do kibicowania zawodnikom w mistrzostwach Polski w chodzie na 20 km. Będzie można również zdobyć autograf wicemistrzyni świata i Europy - Katarzyny Zdziebło, która będzie tegoroczną gwiazdą zawodów.

56.Chód i Bieg Pocztowca - Puchar Poczty Polskiej

60 zł
bieg


Zobacz, jak wyglądał Bieg Pocztowca w 2021 roku. Materiał archiwalnyBieg Arkowca im. Janusza KupcewiczaW niedzielę, 4 września - przed meczem Arki Gdynia z GKS Tychy - o godz. 13 na Bulwarze NadmorskimMapka rozpocznie się Bieg Arkowca im. Janusza Kupcewicza. Następnie odbędzie się się na historycznej Górce przy ul. EjsmondaMapka, by odsłonić pamiątkową tablicę piłkarza 90-lecia klubu.

Od godz. 11:30 na Skwerze Arki Gdynia odebrać będzie można pakiet startowy do biegu na dystansie 1929 metrów. Trasa biegu przebiegnie przez Bulwar Nadmorski im. Feliksa Nowowiejskiego. Wpisowe wynosi 20 zł. Limit miejsc to 500 miejsc.

Bieg Arkowca im. Janusza Kupcewicza

20 zł
bieg


Brawa zamiast ciszy dla Janusza Kupcewicza na meczu Arki GdyniaDarmowa jogaW weekend znajdzie się coś również dla fanów jogi. Darmowe zajęcia odbędą się w sobotę, 3 września, o godz. 10 na bulwarze w GdyniMapka. Z kolei o godz. 12 odbędą się na 100czniMapka.

Ponadto w Projektorni GAKMapka w sobotę, 3 września, o godz. 15 odbędą się warsztaty z odpoczywania. Skupią się one na oddechu, który stanowi ważny element jogi. Zapisy pod adresem e-mail: sara.warzynska@gak.gda.pl.

Joga na 100czni

joga

Joga na bulwarze w Gdyni (2 opinie)

(2 opinie)
joga

Warsztaty z odpoczywania | praca nad oddechem z Ewą Baniecką

zajęcia rekreacyjne, trening, joga


Pozostałe imprezy i treningi dla aktywnych:

Po Kowalach z mapą

1 - 20 zł
impreza na orientację, trening

Rowerowy Potop AZS

459 - 519 zł
zawody / wyścigi, rajd / wędrówka, impreza na orientację

Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą - Park Millenium

22 zł
zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka, impreza na orientację

XIX Edycja Nocne Przejścia w PORT BRZEŹNO

79,00 zł
w plenerze, zajęcia rekreacyjne

XVI Gdyński Nocny Przejazd Rowerowy ... kierunek port! (1 opinia)

(1 opinia)
rajd / wędrówka

Marsz Na Orientację Ludzkim Śladem (1 opinia)

(1 opinia)
impreza na orientację

Qigong Falun Dafa w parku w Sopocie

w plenerze, zajęcia rekreacyjne
mip

Wydarzenia

Opinie (5) 1 zablokowana

 • Profesjonalnie z seniorami

  Dla senioròw też,trzeba mieć więcej wiedzy a o to trudniej

  • 0 0

 • Aktywnie (2)

  będę otwierał butelki z piweńkiem.

  • 3 1

  • oj ja też

   w ten weekend będę porządnie ładował

   • 2 0

  • Wypalam

   aktywnie do 80 sztuk papierosków dziennie. Bo przecież tytoń to zioło!

   • 0 0

 • Propozycja

  by te wszystkie runmageddony w ramach sprawdzenia swojej kondycji fizycznej posprzątały podwórka, plaże, chodniki, parki, lasy, itd. Będzie z tego jakiś pożytek.

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Pomorska Liga Kartingowa (SWS) - Sezon II - Runda 6

219 zł
zawody / wyścigi, turniej, sporty ekstremalne

Jedna drużyna - drużyna dziewczyn

w plenerze, mecz, turniej

Trefl Kids zajęcia sportowe

zajęcia rekreacyjne

Forum

Najczęściej czytane