• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Weekend dla aktywnych w Trójmieście. Propozycje na 15-16 lipca

mip.
14 lipca 2023, godz. 06:00 
Opinie (4)
Turniej i trening minigolfa w Sopocie to tylko jedna z propozycji na aktywne spędzenie czasu w weekend, 15-16 lipca. Turniej i trening minigolfa w Sopocie to tylko jedna z propozycji na aktywne spędzenie czasu w weekend, 15-16 lipca.

Trzeci weekend lipca przyniesie sporo propozycji na aktywny weekend w Trójmieście. Do wyboru będą: siatkówka plażowa, bieg na orientację, joga, kajaki, minigolf, a także treningi i warsztaty. Wszystko znajdziecie w naszym Kalendarzu imprez. Sprawdź, jak można spędzić czas 15-16 lipca.Sprawdź Kalendarz imprez na weekend, 15-16 lipcaGry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą - Park BrzeźnoBractwo Przygody Almanak zaprasza do udziału w Zabawie z Mapą z cyklu "Gry Parkowe na Orientację". Jeśli lubisz chodzić z mapą lub biegać na świeżym powietrzu, to świetna okazja do sprawdzenia swoich możliwości, nie wyjeżdżając nigdzie za miasto, albowiem impreza rozgrywa się na terenie trójmiejskich parków w wybranych dzielnicach oraz w okolicznych lasach.

Tym razem zabawa odbędzie się w niedzielę, 16 lipca, o godz. 9:30, w parku BrzeźnoMapka. Koszt udziału wynosi od 2 do 27 zł. Wcześniej należy wypełnić formularz internetowy.

Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą - Park Brzeźno

20 - 27 zł
impreza na orientację


Turniej i trening minigolfaW sobotę, 15 lipca, o godz. 11:00 na sopockich BłoniachMapka, ok. godz. 13:00, odbędzie się trening minigolfa, organizowany przez Minigolf Club Sopot oraz MOSiR Sopot. Zajęcia prowadzić będą m.in. mistrz Polski w kat. mężczyzn, wicemistrz Polski w kat. seniorów, a także reprezentacji Polski w Minigolfie 2023. Mile widziani są wszyscy chętni. Wcześniej, bo od godz. 11, trwać będzie I Turniej Klubowy Minigolf Club Sopot. By wziąć w nim udział, należy wypełnić formularz internetowy. Udział jest darmowy.

Trening na sopockim polu do minigolfa

zajęcia rekreacyjne, trening
Turniej siatkówki Ziaja CupW piątek i sobotę, 14-15 lipca, odbędzie się kolejny turniej siatkówki plażowej z cyklu Ziaja Cup 2023, organizowany przez MOSiR Sopot. Rywalizacja odbywa się na boiskach na plaży, przy wejściu nr 23Mapka.

W piątek zawody przeznaczone są dla osób do 17. roku życia, a w sobotę mecze odbywają się w kategorii open. Do rywalizacji należy zgłosić się w parach. Dwuosobowe drużyny mogą być męskie, damskie lub mieszane i rywalizują na równych zasadach. Zapisy prowadzone są w dniu zawodów od godz. 9 do 10. Udział jest bezpłatny. Najlepsze drużyny otrzymają medale i nagrody rzeczowe.

Turnieje siatkówki plażowej Ziaja CUP 2023

turniej, zajęcia rekreacyjne
Pozostałe imprezy i treningi dla aktywnych:

EkoKajak (1 opinia)

(1 opinia)
zajęcia rekreacyjne

Warsztaty tańca jazzowego - Summer Jazz Workshops 2023

420 zł
warsztaty, kurs tańca, zajęcia rekreacyjne

Bezpłatne zajęcia na plaży

w plenerze, zajęcia rekreacyjne, joga

Kijki w ruch! Pomaszeruj z Nami w lesie!

zajęcia rekreacyjne

Parkrun Wzniesienie Osowy

bieg, zajęcia rekreacyjne, trening

Joga na molo z Olą Żelazo

zajęcia rekreacyjne, joga
Qigong Falun Dafa w parku w Sopocie Qigong Falun Dafa w parku w Sopocie
Impreza odwołana

Qigong Falun Dafa w parku w Sopocie

w plenerze, zajęcia rekreacyjne
mip.

Wydarzenia

Opinie (4) 3 zablokowane

 • XX

  do roboty

  • 0 3

 • Najlepiej będzie u kolegi przy komputerze

  • 3 1

 • To i tak by nic nie dało

  • 1 0

 • Napisałem i zablokowano. Powtórzę, bardzo mnie razi słownictwo w gdyńskiej przestrzeni, najczęściej na literę "K".Walka z tym, równie nieskuteczna, jak z psami odchodami.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Taniec Intuicyjny - warsztaty dla kobiet

65 zł
warsztaty, zajęcia rekreacyjne

Marzec Sopocianek (1 opinia)

(1 opinia)
projekcje filmowe, spotkanie, warsztaty, zajęcia rekreacyjne

Warsztaty tańca jazzowego - aka jazz workshops 2024

199 - 210 zł
kurs tańca, zajęcia rekreacyjne, trening

Forum

Najczęściej czytane