• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Wyprzedaż do 70 proc. Ruszył najlepszy czas na zakupy narciarskie

Damian Konwent
3 marca 2024, godz. 06:00 
Opinie (12)
Wyprzedaże sprzętu narciarskiego wystartowały. Wyprzedaże sprzętu narciarskiego wystartowały.

Marzec i kwiecień to najlepszy okres na zakupy sprzętu narciarskiego. To dobra okazja, aby uzupełnić asortyment na wyjazdy "last minute" w tym sezonie lub zaopatrzyć się już na kolejny. Zniżki sięgają nawet do 70 proc., więc niekiedy można zaoszczędzić do kilku tysięcy złotych.

Czy planujesz skorzystać z wyprzedaży sprzętu narciarskiego w marcu i kwietniu?

Dobiegający końca sezon narciarski nie był szczytem marzeń dla firm i sklepów zajmujących się sprzedażą sprzętu narciarskiego. Zima w Polsce była intensywna, ale tylko przez kilka tygodni.

W nowy asortyment zaopatrywali się głównie ci, którzy wyjeżdżali na narty za granicę, lub ci, którzy zakupy zaplanowali wcześniej, bez względu na warunki atmosferyczne. Co ciekawe, w lutym dochodziło do sytuacji, gdy większym zainteresowaniem od nart czy desek snowboardowych cieszył się asortyment wiosenno-letni.

- Mam wrażenie, że ludzie ostatnio częściej pytali o rolki czy rowery niż o sprzęt zimowy. Wynika to przede wszystkim z pogody. Bywały dni, gdy temperatura sięgała kilkunastu stopni Celsjusza - słyszymy w Decathlonie Przymorze.


W marcu i kwietniu ruszają wyprzedaże, więc to dobry czas, aby pomyśleć już o kolejnym sezonie. Firmy czyszczą magazyny, dlatego w ofertach można trafić na rabaty nawet do 70 proc. Można odczuć więc różnicę przy zakupie nart, których nominalna cena wynosiła np. 3 tys. zł.

- Zainteresowanie sprzętem zimowym jest i zapewne będzie jeszcze w kolejnych tygodniach. Co niektórzy jeszcze w marcu wybierają się na przykład w Alpy i uzupełniają swoje braki. Inni polują na okazję i nawet jeśli nie skorzystają ze sprzętu teraz, to przyda im się w kolejnych latach. Tak naprawdę można trafić na fajne "perełki". W niektórych pozycjach można trafić też na tak zwane ostatnie sztuki. Dzięki temu narty, buty narciarskie, kijki i wiele innych można kupić taniej nawet o kilkaset złotych - wyjaśnia.


Jak widać, dostępność rozmiarów, modeli i wariantów kolorystycznych maleje z każdym dniem, ale warto szukać, by dokonać zakupu w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

- Trudno jednoznacznie wskazać na sprzedażowe hity. Narty i deski snowboardowe miały "branie", ale ludzie często sięgają też na asortyment uzupełniający, łącznie z odzieżą, kurtkami i rękawiczkami - kończy.
Obniżone ceny w sklepach ze sprzętem narciarskim:

 • narty - od 200 do 2800 zł
 • deski snowboardowe - od 200 do 2200 zł
 • kaski narciarskie - od 80 do 1400 zł
 • buty narciarskie - od 150 do 1900 zł
 • buty snowboardowe - od 200 do 2000 zł
 • gogle - od 50 do 700 zł

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (12)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Przyśpieszony kurs salsy od zera dla Par

189 zł
kurs tańca

Wędrówka na poszukiwanie wiosny wzdłuż meandrów Pilicy

40-50 zł
spacer, rajd / wędrówka

Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą Gdynia Witomino

20 - 27 zł
impreza na orientację

Forum

Najczęściej czytane