stat
Impreza odwołana
PATRONAT

XXVI Marsz na Orientację Harce Prezesa

Harce Prezesa to Marsze na Orientację odbywające się od 25 lat to alternatywny sposób na ciekawy spacer po lesie. Prezes zarządził! Harcować można nie raz, a DWA razy w roku! Zapraszamy na klasyczne marsze na orientację! Przed Wami tradycyjna nocna odsłona - 26. edycja Marszów na Orientację HARCE PREZESA. Zapraszamy w lasy otomińsko-kolbudzkie już 12/14 marca 2021.

cze 26

sobota, godz. 9:30 - 14:00

Gdańsk Zaspa, Park JP II
bilety 22 zł
ulgowy 1 - 15 zł
przedsprzedaż 15 zł
cze 26

sobota, godz. 7:45

Gdańsk, Oliwa
bilety 60 zł
ulgowy 20 zł


Do wyboru naszych uczestników jest mnóstwo tras pieszych, o których lada moment Wam powiemy. Jedno jest pewne - szykujcie buty, kompasy i wałówkę, bo szykuje się cały dzień harcowania!
Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy kolorowe mapy, naklejki, poczęstunek w bazie. Zakończenie odbędzie się w wersji online w tygodniu po imprezie.
Dla najlepszych przygotowaliśmy puchary i dyplomy!SZCZEGÓŁOWE INFORMACJĘ ZNAJDZIESZ NA NASZEJ STRONIE: https://www.harpagan.pl/harce/
 

Organizator
Pomorski Klub Orientacji HARPAGAN
ul. Ogarna 72, 80-826 Gdańsk
harce@harpagan.pl

Przydatne linki: 
Regulamin imprezy 
Zobacz jak wyglądały Harce Prezesa w poprzednich edycjach 
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl