• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Skopiowano

Aktywne wakacje w Trójmieście: siatkówka, beach soccer, rugby i atrakcje dla dzieci

dak.
25 czerwca 2021 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (3)
Siatkówka plażowa to jedna z najpopularniejszych aktywności na piasku. W Trójmieście nie brakuje boisk, gdzie można uprawiać tę dyscyplinę sportu. Siatkówka plażowa to jedna z najpopularniejszych aktywności na piasku. W Trójmieście nie brakuje boisk, gdzie można uprawiać tę dyscyplinę sportu.

Rozpoczynające się wakacje będzie można spędzić w Trójmieście na wiele aktywnych sposobów. Na Polsat Plus Arena Gdańsk odbędzie się festiwal z wieloma atrakcjami dla dzieci. W Sopocie organizowane będą turnieje siatkówki plażowej dla dużych i małych. Natomiast w Gdyni cyklicznie odbywać się będą turnieje beach soccer, rugby i siatkówki na piasku. Udział jest bezpłatny.Sprawdź, co dzieje się w weekend 25-27 czerwca w TrójmieścieCzy czekałe(a)ś na letnie aktywności na piasku?

Sportowe wakacje na Polsat Plus Arena Gdańsk FestiwalZ okazji rozpoczęcia wakacji na Polsat Plus Arenie GdańskMapka odbędzie się festyn rodzinny "Sportowe wakacje". Organizator przygotował szereg atrakcji, a wśród nich między innymi:
 • zlot food trucków "Jemy na stadionie", który rozpocznie się już 25 czerwca i potrwa do 27 czerwca;
 • strefa dmuchańców i animacji dla dzieci;
 • retro fajfy z Detko Band plus warsztaty taneczne dla seniorów w specjalnie przygotowanym namiocie, które poprowadzą profesjonalni tancerze;
 • pokazy i warsztaty break dance;
 • strefa kibica, gdzie będzie można obejrzeć transmisję meczu 1/8 finału Euro 2020;
 • zabytkowe autobusy oraz przejażdżka autobusem GAiT w tunelu pod Martwą Wisłą;
 • 900 bezpłatnych wejściówek do Fun Arena.

Wejście na festyn i wszystkie atrakcje w tym dniu są darmowe, z wyłączeniem strefy gastronomicznej. Impreza wystartuje w niedzielę, o godz. 12 i potrwa do 18.

Sprawdź, w co można grać na plaży i w parku. Gry i zabawy dla dużych i małychLato z MOSiR SopotLato na dobre zaczyna się też na plaży w SopocieMapka. To już kolejny rok, gdy MOSiR organizuje cykl turniejów siatkówki plażowej Ziaja Cup. Zawody będą rozgrywane w kategoriach: młodzieżowej rocznik 2004 i młodsi, kobiet i open - do końca lipca we wszystkie środy, piątki i soboty.

Sprawdź 5 miejscówek na plaży - relaks, sport, zabawa, jedzenieBezpłatnych zapisów można dokonywać za pośrednictwem strony mosir.sopot.pl. Nagrody przyznawane są za miejsca 1-3 w poszczególnych imprezach oraz dodatkowo za końcową klasyfikację Lata 2021.

Zobacz mistrzów beach soccera w akcji. Materiał archiwalnyAktywne Lato w GdyniWakacyjnych aktywności nie zabraknie również w Gdyni. Aktywne Lato to wakacyjny program aktywności miasta Gdyni i Gdyńskiego Sportu odbywający się na plaży Gdynia ŚródmieścieMapka.

W środy swoje piłkarskie umiejętności będą mogli zaprezentować miłośnicy beach soccera. Zapisy do młodzieżowych turniejów odbywać się będą w godzinach 10:30-11. Dodatkowo zostaną rozegrane dwa turnieje Open Beach Soccer: 25 lipca oraz 22 sierpnia.

Sprawdź, jak bezpiecznie się opalać w czasie lataW czwartki o godz. 11 ruszać będą młodzieżowe turnieje rugby na piasku. Z kolei we wtorki rozgrywane będą młodzieżowe turnieje siatkówki plażowej. Zapisy na miejscu odbywać się będą w godzinach 10:30-11.

Z kolei w weekendy na siatkarskie boiska wkroczą zawodnicy rywalizujący w kategorii open oraz mixtów, dla których za zajęcia czołowych miejsc przewidziano nagrody finansowe w wysokości 500 zł za 1. miejsce, 300 zł za 2. miejsce oraz 200 zł za zajęcie 3. miejsca. W soboty 3, 24 i 31 lipca oraz 14, 21, 28 sierpnia odbywać się więc będą turnieje Open, a w niedzielę 4, 25 lipca oraz 1, 15, 22, 29 sierpnia turniej Mixt. Zapisy do weekendowych turniejów prowadzone będą w godzinach 9-9:20, a rozgrywki rozpoczną się o godzinie 9:30.
dak.

Wydarzenia

Gran Fondo Gdynia

zawody / wyścigi

Wirtualny Skywayrun Gdańsk Airport

bieg

Puchar Polski w Palanta w Gdańsku

turniej

Gry Parkowe na Orientację - Osowa Wschód

impreza na orientację

Street Challenge Sopot

turniej

Biegowe GP Dzielnic Gdańska - etap 4

festyn, zajęcia rekreacyjne

Polsat Plus Arena Gdańsk Festiwal

festyn, zajęcia rekreacyjne

Lato 2021 z MOSiR Sopot

zawody / wyścigi, turniej

Piesze wędrówki z rodziną

zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Aktywne Lato

turniej, zajęcia rekreacyjne

Dragon Boat Business League 2021

zawody / wyścigi

Opinie (3) 2 zablokowane

 • Narodowy sport (1)

  Dla większości ludzi głównym zajęciem na plaży to Opalanie się do koloru gotowanej krewetki picie ciepłego piwa i kąpanie się po pijaku

  • 8 3

  • Zapomniałeś o parawanach i disco polo z głośników.

   • 2 0

 • Polska co roku w pierwszym tygodniu wakacji bije rekord liczby utonięć!!

  Nigdzie w europie nie utoneło rocznie tak wielu ludzi co co roku w Polsce .Gimbusy po pijaku bedą swietowac zakończenie roku szkolnego a wielu znich zakonczy zywot pod wodą.I w zadnym kraju europejskim alkochol nie jest tak łatwo dostepny jak w Polsce nawet dla niepelnoletnich .

  • 3 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Turniej siatkówki plażowej Ziaja Cup 2022

turniej

Warsztaty rolowania i rozciągania

warsztaty

Activo - Bory Tucholskie 1- Leśny Szlak

zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Forum