• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Atrakcje wodne: banan, oponka, skuter, SUP. Ile kosztują w Trójmieście?

Damian Konwent
2 lipca 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Jedną z najpopularniejszych atrakcji wodnych jest pływający banan. Jedną z najpopularniejszych atrakcji wodnych jest pływający banan.

W Trójmieście jest wiele sposób na aktywne spędzenie czasu na wodzie, m.in. na bananach, oponkach, skuterach wodnych, deskach SUP czy motorowerkach. Gdzie szukać i ile za to zapłacimy? Poniżej prezentujemy wybrane wypożyczalnie. W zależności od wybranego sprzętu ceny wzrosły o 10-30 zł w porównaniu do poprzedniego sezonu.Wypożyczalnia sprzętu wodnego w Trójmieście. Sprawdź ofertęZ których atrakcji wodnych korzystasz najchętniej?

W trakcie lata Trójmiasto ma do zaoferowania szeroką gamę sprzętu wodnego. Możemy wybierać m.in. w: kajakach, deskach SUP, motorowerach, skuterach wodnych, popularnych bananach czy oponkach. W porównaniu do ubiegłorocznego sezonu w niektórych przypadkach ceny wzrosły o 10-30 zł w zależności od wyboru.

Na takie atrakcje można liczyć w Skuterowni, która znajduje się na plaży w Jelitkowie przy wejściu nr 75Mapka. Za 10-minutową przejażdżkę na bananie lub oponce zapłacimy tu 50 zł od osoby. Istnieje również możliwość popływania skuterem wodnym. 15 minut takiej przyjemności to koszt 180 zł. Z kolei za wypożyczenie deski SUP na 1 godzinę należy zapłacić 30 zł.

Zobacz naszą przejażdżkę na bananie i oponkach. Materiał archiwalnyWypożyczalnie desek SUP znajdziemy również w kilku innych miejscach. W Sopot Surf za godzinny wynajem zapłacimy 45 zł. W What'SUP cena wynosi 50-65 zł za 1 godzinę oraz 80-100 zł za dwie godziny. W Gdańsk by SUP za taką przyjemność zapłacimy 40 zł.

Centrum motorowodne Extreme, znajdujące się przy wejściu na plażę nr 25Mapka w Sopocie, również kusi możliwościami. 8 minut rozrywki na bananie czy oponce kosztuje 50 zł od osoby. Z kolei za 15 minut pływania skuterem wodnym trzeba zapłacić 200 zł.

Zobacz, jak wygląda pływanie na skuterze wodnym. Materiał archiwalnyMotorowerki wodne można wynająć m.in. w Boat and Bike. W zależności od pojazdu godzinny wynajem kosztuje 150-180 zł, a 30-minutowy - 100-120 zł.

W Trójmieście i okolicach istnieje także szeroka oferta wynajmu kajaków. Ich ceny zaczynają się od 25 zł. Jednak o nich pisaliśmy w osobnym artykule. Link znajduje się poniżej.

Kajaki w Trójmieście i okolicach. Sprawdź, gdzie popływamy i za ile?Opinie wybrane

Wszystkie opinie (27)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Blaster Games - Gry Nerf Gdańsk

60 zł
gry, zajęcia rekreacyjne, trening

Przez Wydmę Orzechowską z buta i wizyta w Ustce (2 opinie)

(2 opinie)
spacer, zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Harpuś - Rusz z mapą po przygodę!

25 zł
zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka, impreza na orientację

Forum

Najczęściej czytane