• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Gdańsk biega na wybory! Zapisz się i weź udział w imprezie sportowej

Ewelina Oleksy
27 września 2023, godz. 11:00 
Opinie (99)
Impreza organizowana jest w ramach akcji profrekwencyjnej "nie śpij, bo cię przegłosują". Impreza organizowana jest w ramach akcji profrekwencyjnej "nie śpij, bo cię przegłosują".

Gdańsk biega - na wybory! Pod takim hasłem, 7 października, odbędzie się w Brzeźnie prowyborcza impreza sportowa. Trwają już zapisy dla osób, które chcą wziąć w niej udział. Wstęp jest bezpłatny, wymaga jedynie rejestracji.Wszystko o wyborach do Sejmu i Senatu - nasz serwis wyborczyCzy promowanie wzięcia udziału w wyborach przez sport to dobry pomysł?

Impreza pod hasłem Gdańsk biega - na wybory! wraca po kilku latach przerwy. Każdy uczestnik będzie mógł wybrać odpowiedni dla siebie dystans: 3,3 lub 6 km.

Trasa biegu prowadzi najpierw plażą, a następnie alejkami parku nadmorskiego im. Ronalda Reagana.

Start i meta zlokalizowane będą przy molo w BrzeźnieMapka. O godz. 9:45 przed sceną na plaży nie zabraknie rozgrzewki w rytmach zumby. Bieg rozpocznie się w sobotę, 7 października, o godz. 10:00.Zarejestruj się - część uczestników dostanie specjalne koszulkiBy wziąć udział w imprezie, trzeba się wcześniej zarejestrować. Zapisy już trwają.

- Rejestracja jest bezpłatna. Należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy - mówi Grzegorz PawelecGdańskiego Ośrodka Sportu.
Do wyboru są dwa warianty trasy biegu. Do wyboru są dwa warianty trasy biegu.
Do wyboru są dwa pakiety:

  1. pakiet dla osób pełnoletnich, ze specjalną koszulką z hasłem "nie śpij, bo cię przegłosują" z limitem 1000 miejsc (zostało jeszcze ponad 300 wolnych)
  2. pakiet bez koszulki bez limitu miejsc i ograniczeń wiekowych

Do rozdania dla uczestników jest 1000 takich koszulek. Do rozdania dla uczestników jest 1000 takich koszulek.
- Jak pokazały wcześniejsze edycje, w zabawie biorą udział zarówno uczniowie, przedszkolaki, znajomi z pracy, seniorzy, rodzice z wózkami, jak i profesjonalni sportowcy. Czyli biegać każdy może! Tu nie liczy się wynik i klasyfikacja końcowa, ale dobra zabawa na świeżym powietrzu. Dlatego w tym wyjątkowym wydarzeniu nie ma pomiaru czasu ani medali na mecie. Po ukończonym biegu każdy uczestnik będzie mógł wypełnić symboliczną kartę do głosowania i wrzucić ją do urny - wskazuje Pawelec.
Pociąg zachęca do wzięcia udziału w wyborach Pociąg zachęca do wzięcia udziału w wyborach

Impreza odbywa się w ramach akcji profrekwencyjnej Gdańska pod hasłem "nie śpij, bo cię przegłosują".

- Pokażmy, że jesteśmy społeczeństwem obywatelskim, że przyszłość Polski nie jest nam obojętna, że każdy głos ma znaczenie. Zachęcam do zapisów, na starcie spotykamy się 7 października o godz.10.00 - zachęca do udziału Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska.

Wydarzenia

Gdańsk Biega - Na Wybory! (2 opinie)

bieg

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (99)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Turniej Sztuk Walki - Dragons Arena

turniej

Mikołajkowa Noc Saunowa

125 zł
zajęcia rekreacyjne, morsowanie

Trening mięśni dna miednicy

50 zł
warsztaty, zajęcia rekreacyjne, trening

Forum

Najczęściej czytane