wiadomości

stat

Trenerka z Gdyni mistrzynią świata fitness

Katarzyna Dziurska po sukcesie w mistrzostwach świata w kulturystyce i fitness.
Katarzyna Dziurska po sukcesie w mistrzostwach świata w kulturystyce i fitness. fot. facebook.com/KatarzynaDziurskaTrener

Absolwentka gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, członkini Cheerleaders Gdynia, Katarzyna Dziurska została mistrzynią świata w kategorii miss figure. O tytuł najlepszych na globie zawodnicy i zawodniczki walczyli w Klubie B90 na terenie gdańskiej stoczni.Mistrzostwo świata to największy sukces w karierze Katarzyny Dziurskiej, która od dawna związana jest nie tylko z tańcem, ale także fitnessem.

- Nawet nie wiem co mam napisać.. Nie zdążyłam zejść ze sceny a już mój telefon i fb oszalał od wiadomości i gratulacji! Będę się powtarzać ale DZIĘKUJE z całego serca wszystkim Wam za trzymane kciuki, wiadomości, telefony, smsy, obecność a w szczególności moim kochanym rodzicom, że mimo moich humorów, diet, reżimu treningowego cały czas mnie znosili i wspierali a dziś mimo utrudnień i problemów z autem przybyli by dopingować mnie podczas finału - napisała na portalu społecznościowym Dziurska.
ZOBACZ KATARZYNĘ DZIURSKĄ Z 2010 ROKU, GDY BYŁA MISS FOTO I PUBLICZNOŚCI AWFiS GDAŃSK

Przed zawodami w Gdańsku była ona mistrzynią Europy, mistrzynią oraz wicemistrzynią Polski w bikini fitness oraz Fitness Motywator 2015 w kategorii Fitness Gold.

Fani koszykówki znają Dziurską z występów w zespole Cheerleaders Gdynia, które podczas meczów Asseco wypełniają przerwy w grze. Zajmowała ona zazwyczaj miejsce w pierwszym rzędzie. Zespół ten można było spotkać także m.in. podczas meczów piłkarskiej reprezentacji Polski.

GDYŃSKIE CHEERLEADERS W FINAL FOUR EUROLIGI 2011

Pomimo kariery sportowej wciąż jest ona w składzie zespołu. Trening na siłowni nie pozwalają jednak Dziurskiej uczestniczyć we wszystkich występach cheerleaders, ale w tym sezonie powinna pojawiać się kilka razy na parkiecie Gdynia Areny.

Pochodząca z Nidzicy mistrzyni świata do Trójmiasta przyjechała na studia. Skończyła gdańską AWFiS, poza tańcem zajmowała się również treningiem personalnym. Jest ona również instruktorką fitness oraz fitness model.

Katarzyna Dziurska podczas występu Cheerleaders Gdynia w przerwie meczu reprezentacji Polski w piłce nożnej.
Katarzyna Dziurska podczas występu Cheerleaders Gdynia w przerwie meczu reprezentacji Polski w piłce nożnej. fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

Opinie (75) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl