• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Gdzie na kajaki w Trójmieście? Ceny prawie bez zmian, duże zainteresowanie

Damian Konwent
13 czerwca 2023, godz. 06:00 
Opinie (33)
Sezon na kajaki trwa w najlepsze. Sezon na kajaki trwa w najlepsze.

Sezon na kajaki trwa w najlepsze, a jego początek pod względem zainteresowania jest lepszy niż w latach poprzednich. Co ciekawe, ceny w porównaniu do nich praktycznie się nie zmieniły. Koszt godzinnego wypożyczenia wynosi 25 zł. Sprawdź oferty z Trójmiasta.

Czy pływałe(a)ś już kajakiem w tym sezonie?

Początek sezonu lepszy niż w poprzednich latachSezon na kajaki dopiero co ruszył, a już cieszy się sporym zainteresowaniem. I trudno się dziwić, skoro pogoda dopisuje.

- Już od kilku lat widać, że ludzie z Trójmiasta i okolic lubią tę aktywność i formę spędzania wolnego czasu. W tym roku nie jest inaczej, a wręcz powiedziałbym, że pierwsze tygodnie pod względem zainteresowania są jeszcze lepsze - słyszymy w jednym z punktów wynajmu kajaków
Co ciekawe, w porównaniu do poprzedniego sezonu, niemal w każdym miejscu ceny nie uległy zmianom. Poniżej prezentujemy punkty, w których można wypożyczyć kajaki w Trójmieście. Te w okolicach, do których zaliczają się również spływy, przedstawialiśmy już wcześniej w osobnym artykule.

Pomysł na jednodniową wycieczkę. Kajaki poza Trójmiastem. Gdzie i za ile? Pomysł na jednodniową wycieczkę. Kajaki poza Trójmiastem. Gdzie i za ile?
Podróżniczka Wisłą samotnie przepłynie 1000 km. Podróżniczka Wisłą samotnie przepłynie 1000 km. "Na przypale albo wcale"

Miejskie kajaki  • cena: 25/40/55 zł lub za darmo

Gdański Ośrodek Sportu, który swoją przystań ma na Żabim KrukuMapka, oferuje dwie możliwości kajakowania. Pierwsza to tzw. EkoKajak. To darmowa propozycja, dzięki której przyjemne możemy połączyć z pożytecznym. Tu konkretnie można zwiedzić Gdańsk w nietypowy sposób, od strony wody, jednocześnie pomagając środowisku i łącząc to ze sprzątaniem Motławy. W pakiecie z kajakiem otrzymujemy specjalny chwytak, worek na śmieci i rękawiczki. Opcja ta dostępna jest od poniedziałku do piątku.

Druga możliwość polega na standardowym wynajmie kajaków w weekendy. Są dwuosobowe, a koszt wynosi od 25 do 55 zł za 1, 2 lub 3 godziny pływania. Na miejscu dostępne są ponadto rowerki wodne czy deski SUP.Kajakiem po Gdańsku  • cena: 25-80 zł

Tu również siedziba znajduje się na Żabim KrukuMapka i również możemy skorzystać z oferty indywidualnej. Codziennie od godz. 10 do 18 do wyboru są kajaki: jedno- i dwuosobowe. Cena wypożyczenia kosztuje: 25-30, 40-50, 60-70 i 70-80 zł za odpowiednio 1, 2, 3 i więcej godzin. Honorowane są także karty bonifikatowe. W cenie zawarty jest ponadto instruktaż oraz mapa z uwzględnieniem miejsc, gdzie można pływać, a gdzie nie

Istnieje również oferta dla grup zorganizowanych. W wycieczkach po Starym Mieście, Opływie Motławy czy spływie Radunią może wziąć udział od 10 do 40 osób. Cena jest do ustalenia pod numerem telefonu: 501 710 010, 501 679 711 lub 58 305 73 10.Gdańsk z Kajaka  • cena: 119 zł

To z kolei propozycja dla tych, których interesują wyprawy. W ofercie mamy te w ciągu dnia, wieczorami o zachodzie słońca czy nawet w czasie pełni księżyca. wycieczki trwają do trzech godzin po Motławie. Grupy liczą do 10 osób w podwójnych kajakach. Całość poprzedzona jest oczywiście instruktażem. Baza znajduje się przy ul. Dokowej 1 Mapka w Gdańsku.

Koszt wycieczki wynosi 119 zł od osoby, ale w trakcie sezonu cena może delikatnie wzrosnąć.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (33)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą Chełm os. Witosa

20-27 zł
impreza na orientację

Bachata Womanity z Evelą Grablowską

119 zł
kurs tańca

Zajęcia Otwarte z Jogą Kundalini W Centrum Joga i Pilates

joga

Forum

Najczęściej czytane