wiadomości

stat

Kręgielnie w Trójmieście. Gdzie grać, ile to kosztuje?

Najnowszy artukuł na ten temat

Serwis, naprawa i czyszczenie aquaparku w Sopocie

Kręgle i bowling to dwie różne formy gry. Te pierwsze polegają na rozbiciu dziewięciu kręgli kulą bez otworów na palce. Bowling z kolei opiera się na strąceniu dziesięciu kręgli, a kula ma otwory na palce i jest znacznie większa.
Kręgle i bowling to dwie różne formy gry. Te pierwsze polegają na rozbiciu dziewięciu kręgli kulą bez otworów na palce. Bowling z kolei opiera się na strąceniu dziesięciu kręgli, a kula ma otwory na palce i jest znacznie większa. fot. Trojmiasto.pl

Wraz z poszerzającą się jesienną aurą, wielu z nas szuka alternatyw spędzenia wolnego czasu "pod dachem". Jedną z takich możliwości stwarzają nam kręgielnie. Miłośnicy bowlingu mogą znaleźć je w Gdańsku, Sopocie oraz Gdyni. Sprawdziliśmy w kilku miejscach, jak wiele torów liczą i ile za tę przyjemność należy zapłacić.

Jak często korzystasz z kręgielni?

co najmniej raz w tygodniu 2%
na ogół raz w miesiącu 4%
okazyjnie, raczej sporadycznie 75%
próbowałe(a)m, ale nie wciągnęło mnie to 10%
nie grałe(a)m i nie zamierzam 9%
zakończona Łącznie głosów: 400
Kręgle i bowling to dwie różne formy gry. Te pierwsze polegają na rozbiciu dziewięciu kręgli kulą bez otworów na palce. Bowling z kolei opiera się na strąceniu dziesięciu kręgli, a kula ma otwory na palce i jest znacznie większa.

Centrum U7Centrum U7 oferuje nam dwie kręgielnie: w Gdańsku przy Placu Dominikańskim 7w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 133. Ta pierwsza wyposażona jest w osiem torów, a w druga o jeden więcej. Obie są w pełni skomputeryzowane.

Ceny wynajmu torów uzależnione są od godzin użytkowania. W godzinach 10-16 od poniedziałku do piątku zapłacimy 39 zł. W sobotę cena wzrasta do 60 zł, a w niedzielę do 69 zł. Kosztorys zmienia się również po godz. 16. Od poniedziałku do czwartku wynajem toru kosztuje 59 zł, a w piątki i soboty 79 zł. W niedzielę opłata spada do 69 zł. Ceny dotyczą godzinnej gry na jednym torze, gdzie może przebywać max. 8 osób. Warto dodać, że specjalne obuwie to dodatkowy koszt 5 zł od osoby.

Blisko tysiąc uczniów grało w bowlingW Centrum U7 możemy trafić na oferty specjalne. Codziennie, kupując dwie godziny gry w bowling, trzecią otrzymasz za darmo. Drugą godzinę ekstra dostaniemy również od niedzieli do czwartku po godz. 22. Natomiast studenci od poniedziałku do środy po godz. 16 mogą skorzystać z pakietu 60-minutowej gry z butami i dzbanem piwa za 79 zł.

Grę w kręgle można połączyć z promocjami przy barze. Od poniedziałku do piątku do godz. 16 za 45 zł w cenie pakietu otrzymamy dzban soku, koszyk frytek oraz buty przy godzinie gry. Natomiast w soboty do godz. 16 i przez całą niedzielę przy 120-minutowej rozgrywce dostaniemy 0,5 kg frytek, dzban soku i buty dla każdego w cenie 110 zł. Dowolna duża pizza 11 zł? Możesz ją otrzymać codziennie od 12 do 20 przy godzinnej grze.

Rezerwacji można dokonywać pod nr tel. (58) 305 55 77 lub (58) 66 22 777.MK BowlingMK Bowling w GCH Manhattan przy al. Grunwaldzkiej 244 wyposażony jest w 14 torów, na których działa system liczenia punktów, w pełni skomputeryzowany.

Tu również mamy próg czasowy. Mianowicie, do godz. 17 od poniedziałku do czwartku zapłacimy 49 zł. W piątki i soboty cena to 69 zł, a w niedzielę 49 zł. Po godz. 17 z kolei koszt wzrasta do 69 zł od poniedziałku do czwartku. W piątki i soboty zapłacimy 89 zł, a w niedzielę 49 zł. Podane ceny dotyczą godzinnej gry na jednym torze, gdzie może grać do 6 osób dorosłych. Wypożyczenie butów i skarpetek do gry to łącznie 6 zł.

Rezerwacji torów można dokonywać pod nr tel. 57 00 57 769 lub online.

CK BowlingCK Bowling przy ul. Staropolskiej 32A w Gdańsku ma do zaoferowania cztery tory wyposażone są w specjalne bandy ułatwiające grę najmłodszym graczom.

Od poniedziałku do czwartku do godz. 16 cena wynajmu toru to 29 zł. W piątek koszt wzrasta do 39 zł, w soboty do 54 zł, a w niedzielę spada do 49 zł. Natomiast w godz. 16-18 od poniedziałku do czwartku będziemy musieli zapłacić 44 zł, w piątki 59 zł, w soboty 64 zł oraz 54 zł w niedzielę. Od poniedziałku do czwartku po godz. 18 cena gry wyniesie 44 zł, w piątki i soboty 69 zł, a w niedzielę 54 zł. Ceny dotyczą godziny gry na jednym torze, na którym może przebywać maksymalnie 6 osób. Wypożyczenie butów kosztuje 3 zł, a jednorazowe skarpetki otrzymamy gratis.

Gdzie na bilard w Trójmieście?Przewidziano też promocje. Przy zakupie godziny gry we wtorki, na drugą można otrzymać 50 proc. zniżki. W czwartki natomiast ceny spadają o 20 proc. Rezerwacji można dokonywać pod nr tel. 508-634-465.

Aquapark SopotW kręgle zagramy też w sopockim Aquaparku przy ul. Zamkowa Góra 3. Mamy tu do dyspozycji osiem torów.

Od poniedziałku do czwartku w godz. 16-22 wynajem toru kosztuje tu 39 zł. Od godz. 14 do 22 w piątki i niedziele cena wynosi 49 zł, a w soboty 59 zł. Ceny dotyczą godzinnej gry na jednym torze, gdzie uczestniczyć w grze może max. osiem osób. Wypożyczenie butów ze skarpetkami to 4 zł.

Telefonicznej rezerwacji można dokonać pod nr 58 555 85 46.

Opinie (26) 4 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl