wiadomości

stat

Bilard w Trójmieście. Gdzie grać, ile to kosztuje?

Bilard to gra towarzyska, w której można grać jeden na jednego lub dwóch na dwóch. To świetna forma spędzania wolnego czasu ze znajomymi.
Bilard to gra towarzyska, w której można grać jeden na jednego lub dwóch na dwóch. To świetna forma spędzania wolnego czasu ze znajomymi. fot. Green Club

Z dnia na dzień rośnie ruch w trójmiejskich klubach, w których można grać w bilard. W tym biznesie obowiązuje zasada, że czym chłodniej za oknem, tym większy ruch przy stole. Sprawdziliśmy, w kliku miejsca, jak wygląda frekwencja i ile za tę przyjemność należy obecnie zapłacić. W opiniach dzielcie się również swoimi ulubionymi "miejscówkami" do spędzania czasu w ten sposób.
Jak często grasz w bilard?

co najmniej raz w tygodniu 10%
na ogół raz w miesiącu 10%
okazyjnie, raczej sporadycznie 64%
próbowałe(a)m, ale nie wciągnęło mnie to 10%
nie grałam/em i nie zamierzam 6%
zakończona Łącznie głosów: 461
Jednym z najbardziej popularnych miejsc na bilardowej mapie Gdańska jest Green Club. Do dyspozycji klientów jest tu kilkanaście stołów. Jedna godzina gry to koszt 20 zł. Dostępne są również 10-godzinne karnety w cenie 150 zł. Ponadto w gdańskim pubie można dołączyć do bilardowej akademii, gdzie w każdy wtorek i środę prowadzone są zajęcia w godz. 16-20 przez mistrza Polski Andrzeja Winogradowa. Godzinne zajęcia grupowe kosztują 20 zł, a indywidualne 50 zł. W Green Clubie często organizowane są również turnieje. Lokal czynny jest w godz. 12-24 od poniedziałku do czwartku, a w piątki i weekendy od 12 do 4:30.

- Różnica w frekwencji między latem, a zimą jest ogromna. Gdy robi się coraz zimniej, ludzie wolą schować się w miejsce, gdzie jest ciepło i przyjemnie. W Green Clubie dodatkowo mamy możliwość gry w bilard, ale i nie tylko. To miejsce, gdzie doskonale można wykorzystać wolny czas na wspólne spotkanie ze znajomymi - mówi nam Filip, pracownik Green Clubu
W bilard można zagrać również w Centrum U7, w którym rozstawionych jest 10 stołów w Gdańsku i 4 w Gdyni. Godzina gry kosztuje 20 zł, a za 30 minut zapłacimy 12 zł. Można korzystać z promocji, bowiem kupując dwie godziny gry, trzecią dostaniemy gratis. Ponadto w godz. 16-19 można otrzymać 40 proc. zniżki na kolejne 60 minut gry. Lokal czynny jest w godz. 10-24 od poniedziałku do czwartku i w niedzielę, natomiast w piątki i soboty U7 jest otwarte do godz. 1.

- Sezon letni już za nami, więc w najbliższych miesiącach nastawiamy się na większy ruch. Zauważalny jest już właściwie teraz, gdy przyszły chłodniejsze dni. Przypuszczam, że gdy nadejdzie już ta prawdziwa jesień, stoły bilardowe będą mogły być oblegane właściwie od godzin otwarcia, aż do zamknięcia - tłumaczy Monika Gomuła, kierownik gdańskiego Centrum U7.

Zobacz archiwalny film z 2015 roku i poznaj zasady gry w 8 bil20 zł za godzinne granie zapłacimy również w MK Bowlin w Centrum Handlowym Manhattan, gdzie do dyspozycji są w sumie 4 stoły. Lokal na 2. piętrze otwarty jest codziennie od godz. 12 do 24. W piątki i w soboty zamknięcie następuje o godz. 4, a w niedzielę o godz. 22.

Na Żabiance mamy z kolei Strefę 21. Godzina gry od 17 do 19 kosztuje 13 zł. Następnie cena wzrasta do 15 zł. Dostępne są również karnety. Koszt 10-godzinnego to 110 zł, a 4-godzinnego 50 zł. Do dyspozycji jest tu kilka stołów, a lokal czynny jest od 17 do 1 w nocy.

Magia przy stole - bilardowe triki


Podobne atrakcje czekają codziennie w godz. 16-24 w Klubie Bilardowym 8bila na miłośników bilarda czeka 9 stołów, gdzie godzina gry to kosz 20 zł. W ofercie klubu znajdziemy również turnieje dla amatorów, mecze ligi bilardowej czy szkółkę.

Players Bilard Club to kolejna gdyńska propozycja. W ofercie są tu 4 stoły do gry, a pub jest otwarty codziennie od godz. 16 do 1 w nocy. Koszt gry 60 minut to 20 zł.

We wszystkich lokalach istnieje możliwość rezerwacji stołów bilardowych. Takowych można dokonać na miejscu lub telefonicznie.

Opinie (54) 3 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.