wiadomości

stat

Zobacz kryty skatepark w Letnicy. Jedyny taki w naszym województwie

Najnowszy artukuł na ten temat

Na nartach pojeździsz pod dachem. Sposób na brak śniegu


Rampy, boksy, strefa nauki jazdy na rolkach, wrotkach, hulajnodze i deskorolce, a także wiele innych. W Trójmieście od niedawna funkcjonuje nowy skatepark, ale nie byle jaki, bo jedyny w naszym województwie, który jest zadaszony.

Czy korzystasz z trójmiejskich skateparków?

nie, to nie dla mnie 48%
raczej nie, nie ma obiektu spełniającego moje kryteria 7%
raczej tak, pod chmurką 5%
tak, ciesze się, że jest w końcu kryty obiekt 40%
zakończona Łącznie głosów: 111
Nowy skatepark mieści się w murach Stadionu Energa Gdańsk, a dokładniej na terenie Fun Areny zobacz na mapie Gdańska. Jest jedynym krytym obiektem z funkcją skateparku w naszym województwie. SkateArena liczy nieco ponad 530 m kw. i zaspokoi potrzeby każdego amatora sportów ekstremalnych.

- Skate Arena została stworzona przez rolkarzy dla ludzi uwielbiających sporty ekstremalne. Teraz każdy z nas, który na zimę chował sprzęt do piwnicy, nie będzie musiał już tego robić - mówi Przemysław Kępiński, instruktor jazdy na rolkach.

Obiekt przeznaczony jest zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, którzy jeżdżą lub chcą się nauczyć jeździć na hulajnodze, rolkach, wrotkach czy deskorolce. W środku oprócz dwóch stref: do nauki jazdy oraz skateparku, znajdziemy również wypożyczalnię sprzętu oraz strefę relaksu dla rodziców.

- Codziennie odbywają się zajęcia z jazdy na rolkach dla dzieci i młodzieży od 4 roku życia. Bardziej zaawansowane grupy ćwiczą w skateparku, a rodzice odpoczywają w strefie relaksu - kończy Przemysław Kępiński.

Do Skate Areny może przyjść każdy, jednak warto się wcześniej upewnić, czy akurat nie odbywają się zajęcia zorganizowane. Obiekt jest czynny codziennie od godz. 10 do 22. Ceny jednorazowego wejścia zaczynają się od 10 zł i kończą na 15 zł w zależności od pory, którą wybierzemy.

Opinie (29) 3 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl