wiadomości

stat

Skakali do wody z planszy akrobatycznej

Najnowszy artukuł na ten temat

Na nartach pojeździsz pod dachem. Sposób na brak śniegu

Pływanie wakeboardem po jeziorze, pokazy akrobatyczne na specjalnej dmuchanej planszy, a do tego plażowa atmosfera i dj z muzyką. Tak wyglądała sobota nad jeziorem w Kielnie, gdzie funkcjonuje WakePark Gdańsk.Czytaj także: Na tych deskach możemy pływać po Bałtyku

"WakePark Gdańsk" nad jeziorem w Kielnie za Gdynią, działa od trzech lat. Od tego sezonu obiekt zmienił właścicieli, którzy dopiero się rozkręcają. W sobotę przy współpracy z gdyńskim parkiem trampolin Jumpcity, na jeziorze w kielnie zwodowano planszę akrobatyczną o wymiarach 7 x 8 m.

Imprezę zapowiadaliśmy w naszym kalendarzu

- Dmuchaną planszę akrobatyczną przywieźliśmy z jednego z naszych parków. Pomysł pojawił się już jakiś czas temu, a teraz nadeszła jego realizacja. W 100 proc. chodzi o dobrą zabawę - tym razem na wodzie, a nie w parku trampolin. Taka plansza może nie zdaje egzaminu, tak jak w hali na twardej powierzchni, ale jak widać nikomu to nie przeszkadza - mówił Krzysztof z Jumpcity.
Rzeczywiście, widok ogromnego materaca na wodzie wzbudzał przede wszystkim ciekawość. Z planszy można było skakać do wody lub próbować swoich sił w akrobatyce. Warto wspomnieć, że przez cały dzień działał również specjalny wyciąg do wakeboardingu. Każdy, kto chciał spróbować swoich sił w pływaniu na desce trzymając się liny podpiętej do wyciągu, miał taką możliwość. Całemu wydarzeniu towarzyszył Dj z muzyką, plażowa atmosfera i ognisko, które rozpoczęło się o godz. 16.

- Nad jezioro w Kielnie przyjeżdżamy co weekend. Panuje tutaj bardzo przyjacielski i luźny klimat. Wolny czas można spędzić na sportowo, na desce. Dziś z nas wszystkich córka miała najwięcej zabawy na planszy akrobatycznej - mówił pan Marcin.

Opinie (30) 4 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl

Najczęściej czytane