• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Squash z kilkudniowym wyprzedzeniem, tylko na rezerwację. Gdzie najtaniej?

Damian Konwent
20 lutego 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (14)
Squash w Trójmieście - gdzie najtaniej? Gdzie najszybciej? Squash w Trójmieście - gdzie najtaniej? Gdzie najszybciej?

Squash najczęściej wymaga wcześniej rezerwacji, nawet kilkudniowego wyprzedzenia, jeśli zależy nam na ulubionym terminie. Niemal wszędzie trudno dostać kort "od ręki" od poniedziałku do piątku w godz. 17-21. Znacznie łatwiej o nie w godzinach porannych, wczesnopopołudniowych oraz późnych - po 22. Podobnie jest w piątki i weekendy, choć w te dni często rozgrywane są turnieje i ligi. Warto porównać ceny. Godzinny wynajem kortu waha się od 45 do 80 zł, a stawki uzależnione są właśnie od pory i dnia tygodnia.Czy grałe(a)ś kiedyś w squasha?

Squash w Trójmieście - cenySquash to dyscyplina sportu, która z każdym rokiem zyskuje na popularności. W Trójmieście jest kilka punktów, w których można spróbować swoich sił.

Ceny wynajęcia kortów wahają się od 45 do 80 zł. To koszt, który przeważnie obejmuje godzinną rozgrywkę, choć różnica podana we wspomnianych widełkach uzależniona jest od pory, a także dnia. Inne ceny obowiązują rano i wieczorem, a także w dni robocze oraz weekendy. Poniżej prezentujemy cennik, który nie obejmuje rabatów dla posiadaczy kart bonifikatowych.

Squash w Trójmieście po pracy? Rezerwuj z wyprzedzeniemWiększość kortów do squasha w Trójmieście można rezerwować online. To znacznie ułatwia sprawę, gdyż mamy podgląd wolnych terminów na cały tydzień.

Squash. Jeszcze aktywność czy już tylko lans?Jednak po zerknięciu w nie okazuje się, że czasami już tak kolorowo nie musi być. To wszystko dlatego, że miłośnicy tej dyscypliny upodobali sobie do gry przeważnie godziny wieczorne. Trudno jednak się dziwić, bo to pora, gdy zazwyczaj jesteśmy już po pracy. Dlatego jeśli chcemy pograć również wtedy, warto pomyśleć o rezerwacji nieco wcześniej niż na ostatnią chwilę.

- Od poniedziałku do czwartku w godzinach wieczornych, do 20-21, korty są zazwyczaj pozajmowane. Zwłaszcza że na przykład we wtorki mamy ligę. Dlatego rezerwacji najlepiej dokonywać z kilkudniowych wyprzedzeniem - słyszymy w gdańskiej Hedonii.

Zobacz, na czym polega squash- Bardzo trudno znaleźć wolne terminy w godzinach wieczornych - słyszymy w Arkoni Squash & Gym
- Jeśli ktoś chce zagrać wieczorem, to musi dokonać rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem - słyszymy w Centrum Sportów Rakietowych

Siłownie w Trójmieście. Gdzie jest najtańsza? Ile kosztuje?Squah w Trójmieście na jużNajwięcej wolnych terminów w tygodniu to poranki i godziny wczesnopopołudniowe, przed 16. Podobnie jest w przypadku godzin późnowieczornych. Nie powinno być zatem problemu, jeśli ktoś chciałby zdecydować się na grę po godz. 22.

Wolne terminy również w weekendy, ale tutaj trzeba mieć na uwadze, że sobota i niedziela to dni, gdy często rozgrywane są turnieje lub ligi.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (14)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Tematyczny spacer miejski: Gdańsk jako gród nad Motławą

30-50 zł
spotkanie, spacer, zajęcia rekreacyjne

Zajęcia Izolacje & Bodymovement z Krzyśkiem Fibe

199 zł
kurs tańca

Nordycka Noc Saunowa

169 - 299 zł
zajęcia rekreacyjne

Forum

Najczęściej czytane