wiadomości

Tunel aerodynamiczny stanie w Gdańsku. Poczuj się jak spadochroniarz

Ostatnie wejściówki do tunelu aerodynamicznego można kupić jeszcze w przedsprzedaży w promocyjnej cenie.
Ostatnie wejściówki do tunelu aerodynamicznego można kupić jeszcze w przedsprzedaży w promocyjnej cenie. mat. prasowe

Chcesz poczuć się jak spadochroniarz, ale nie masz zamiaru ryzykować skoku z samolotu? Żaden problem, już w sierpniu będzie można polatać w tunelu aerodynamicznym, który stanie przy stadionie piłkarskim w LetnicyMapka.Do tej pory najbliższy Trójmiasta tunel aerodynamiczny znajdował się w Prądkach pod Bydgoszczą. To właśnie tam od 8 lat jeździły osoby, które chciały przeżyć podniebną przygodę bez ryzyka związanego z wyskakiwaniem z samolotu i towarzyszącego temu stresu.

- Przez ten czas odwiedziło nas sporo osób z Trójmiasta, mówiąc że brakuje im takiego miejsca. Faktycznie, na północy kraju, nasz tunel pod Bydgoszczą jest w tej chwili jedynym dostępnym tego typu urządzeniem - mówi Piotr Makowski z firmy Maxfly, prowadzącej m.in. tunel aerodynamiczny.
Już niedługo się to zmieni. Przy stadionie zbudowanym na Euro 2012 stanie tunel do latania Maxfly.

Kto może latać w tunelu aerodynamicznym?Praktycznie każdy! Swoich sił próbowały już czteroletnie dzieci, a także 99-letni dziarscy staruszkowie. Wszystkich łączyło jedno - po pierwszych próbach byli w euforii i chcieli polatać jeszcze raz! Każdy lot odbywa się bowiem w pełnym komforcie. Nad bezpieczeństwem czuwa instruktor, który również uczy nas poruszać się w powietrzu za ułożenia ciała i odpowiednich ruchów. Świetna zabawa jest w pełni bezpieczna.

Tu zamówisz voucher na loty w tunelu aerodynamicznym w Gdańsku- Pandemia zmobilizowała nas do tego, aby postawić tunel również w Gdańsku. Nie wiemy czy zaraz nie będzie innej pandemii, nikt tego nie wie... Odkładając wszystko na później, nie da się rozwijać, a my mamy jeszcze kilka miast na swojej liście, które chcielibyśmy "nauczyć latać". Jak nie teraz, to kiedy? - pyta retorycznie Piotr Makowski.

Duża promocja na bilety w przedsprzedażyTunel aerodynamiczny będzie działał w Gdańsku od sierpnia, ale już teraz w przedsprzedaży można kupować bilety VIP. W puli było 1000 sztuk, uprawniających do trzech sesji lotów. Odbywa się je jednego dnia, a na cały pobyt należy przeznaczyć ok. 40 minut. To niepowtarzalna oferta dla osób, które już teraz chcą zapewnić sobie miejsce.

Promocyjne bilety szybko się kończą. Zostało już tylko nieco ponad 500 sztuk w promocji 50 proc. taniej. Co ważne: kupując bilet, nie trzeba od razu rezerwować terminu lotu. Rezerwacji można dokonać w późniejszym terminie na stronie operatora - np. po wręczeniu go jako prezent komuś, kto zawsze marzył o lataniu.

- Będziemy realizować bilety w sierpniu i wrześniu, ale jeśli wszystko będzie dobrze się rozwijać, to zostaniemy przy stadionie na stałe - zapowiada Piotr Makowski.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (3) 1 zablokowana

 • Fajnie

  To bardzo fajna zabawa. Ale do swobodnego opadania to jeszcze sporo brakuje. Brawo za pomysł

  • 0 1

 • Powstanie

  Jak oceanarium

  • 0 1

 • pietnasty artykul o tunelu aerodynamicznym

  ze powstanie, ze bedzie. aha xD

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl