• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Weekend dla aktywnych w Trójmieście. Propozycje na 23-24 września

mip.
22 września 2023, godz. 06:00 
Opinie (12)
Wyścig kolarski i biegowy wokół Pachołka w Oliwie to jedna z propozycji na aktywne spędzenie pierwszego jesiennego weekendu. Wyścig kolarski i biegowy wokół Pachołka w Oliwie to jedna z propozycji na aktywne spędzenie pierwszego jesiennego weekendu.

Amatorzy aktywności fizycznej mają do wyboru wiele propozycji, jeśli chodzi o pierwszy jesienny weekend. Odbędą się m.in. wyścigi biegowe i rowerowe, bieg o charakterze terenowym, gry na orientację i wiele innych. Sprawdź nasz Kalendarz imprez i odpowiednio zaplanuj sobotę i niedzielę, 23-24 września.Sprawdź Kalendarz imprez na weekend, 23-24 wrześniaNa nogach i kołach wokół PachołkaImpreza "Na Nogach i Kołach Wokół Pachołka" powraca i odbędzie się w weekend, 23-24 września, w lasach oliwskich i przy świeżo co wyremontowanym popularnym punkcie widokowym. W sobotę odbędzie się rywalizacja kolarzy MTB, a w niedzielę do walki włączą się biegacze. Dla najlepszych przewidziane są nagrody finansowe, a do udziału włączyć mogą się zarówno młodsi, jak i starsi. Internetowe zapisy trwają do piątku, 22 września, godz. 8. Koszt udziału wynosi od 40 do 100 zł. Dzieci i młodzież do lat 17 mają zagwarantowany wstęp za darmo. Co ważne, jest jeszcze możliwość zapisów na miejscu. Biuro imprezy, mieszczące się w budynku klubu osiedlowego Ad-Rem przy ul. Czyżewskiego 12, czynne będzie w sobotę od 8:00 do 12:45 oraz w niedzielę od 8:30 do 11:45.

Przeczytaj naszą zapowiedź imprezy Przeczytaj naszą zapowiedź imprezy

Na nogach i kołach wokół Pachołka

40 - 100 zł
bieg, zawody / wyścigi


Ultras Oliwski - Wokół RadościW sobotę, 23 września, odbędzie się III edycja biegu "Ultras Oliwski". To idealny bieg dla osób, które przygotowują się do maratonów i ultramaratonów górskich oraz dla tych, którzy chcą poczuć, jak wyglądają biegi terenowe. Tak jak rok temu trasa będzie biegła przez Lasy Oliwskie wokół malowniczej Doliny Radości. Dla uczestników przygotowane zostały dwa dystanse: 21 km oraz 10 km. Najlepsi zawodnicy w klasyfikacji generalnej otrzymają nagrody finansowe, medale i puchary. Przewidziane są również biegi krótkie dla dzieci. Na uczestników i kibiców będzie czekać szereg atrakcji, jak: wspólna rozgrzewka, zabawy dla dzieci i młodzieży, Garden Party Fest, Pchli Trag i strefa gastronomiczna. Zapisy będą możliwe w biurze zawodów przy ul. Rybińskiego 24Mapka w piątek w godz. 15-21 i w sobotę od godz. 7 w oznakowanym namiocie w okolicy startu imprezy przy Stawie MłyńskimMapka.

Ultras Oliwski - Wokół Radości 2023

50 - 139 zł
bieg, zawody / wyścigi
Gry Parkowe na Orientację: Zabawa z Mapą - Wronia GórkaBractwo Przygody Almanak i Rada Dzielnicy Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia zapraszają do udziału w Zabawie z Mapą z cyklu "Gry Parkowe na Orientację". Jeśli lubisz chodzić z mapą lub biegać na świeżym powietrzu, to świetna okazja do sprawdzenia swoich możliwości, nie wyjeżdżając nigdzie za miasto, albowiem impreza rozgrywa się na terenie trójmiejskich parków w wybranych dzielnicach oraz w okolicznych lasach.

Tym razem zabawa odbędzie się w niedzielę, 24 września, o godz. 9:30 na ŻabianceMapka w Gdańsku. Koszt udziału wynosi od 2 do 20 zł. Wcześniej należy wypełnić formularz internetowy. Możliwe także zgłoszenia na miejscu.

Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą - Wronia Górka

27 zł
impreza na orientację


Pozostałe imprezy i treningi dla aktywnych:

Harpuś - z mapą do Mikoszewa!

25 zł
bieg, rajd / wędrówka, impreza na orientację

Bachata evening w Olivia Garden! | Zajęcia tańca latynoskiego

20 zł
dancing, kurs tańca, zajęcia rekreacyjne

Szkolenie Wim Hof by Calmedica

350 zł
warsztaty, spotkanie

I Bieg na Donas

bieg

Lindy Hop od podstaw | intensywne warsztaty

120 zł
warsztaty, kurs tańca, zajęcia rekreacyjne, trening

Spływ Górną Redą i ognisko na koniec

70-80-90 zł
zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

EkoKajak (1 opinia)

zajęcia rekreacyjne

Parkrun Wzniesienie Osowy

bieg, zajęcia rekreacyjne, trening
mip.

Wydarzenia

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (12)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Turniej Sztuk Walki - Dragons Arena

turniej

Mikołajkowa Noc Saunowa

125 zł
zajęcia rekreacyjne, morsowanie

Trening mięśni dna miednicy

50 zł
warsztaty, zajęcia rekreacyjne, trening

Forum

Najczęściej czytane