• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Wynajem quadów w Trójmieście i okolicach. Gdzie i za ile?

Damian Konwent
23 września 2023, godz. 14:00 
Opinie (22)
Wypad na quadach poza Trójmiasto może okazać się dobrym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Wypad na quadach poza Trójmiasto może okazać się dobrym pomysłem na spędzenie wolnego czasu.

Wynajem quadów w Trójmieście - gdzie i za ile? Quady to jeden z ciekawszych sposobów na spędzenie czasu, a także świetny pomysł na imprezę integracyjną. W Trójmieście istnieją wypożyczalnie, które mają zarówno oferty indywidualne, jak i dla grup zorganizowanych, które mogą udać się na wyprawy z przewodnikiem poza Gdańsk, Gdynię czy Sopot. Ceny godzinnego wynajmu zaczynają się od 150 zł za osobę. Jednak warunkiem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B.
Gdzie na quady w Trójmieście i okolicach?Jeździłe(a)ś kiedyś na quadzie?

Quady to świetna atrakcja podczas imprezQuady gwarantują świetną rozrywkę i adrenalinę nie tylko fanom motoryzacji. W Trójmieście mamy wypożyczalnie, które mają przygotowane oferty zarówno indywidualne, jak i dla grup zorganizowanych. Dlatego taka wyprawa z przewodnikiem może okazać się świetnym pomysłem m.in. na imprezę firmową, integracyjną czy wieczory kawalerskie i panieńskie.

Takie wycieczki organizowane są w okolicach Gdańska, Gdyni i Sopotu, gdzie można jeździć po bezdrożach, lasach i polach. Wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategorii B. Oczywiście jazdę na quadach można uznać za sport ekstremalny, dlatego wsiadając za kierownicę, należy pamiętać o rozsądku i bezpieczeństwie.Quady w Trójmieście - gdzie wynająć?Możliwość wynajmu quadów oferuje m.in. agencja JeyJey z siedzibą w Krzywym DomkuMapka, która zajmuje się organizacją wypraw grupowych wraz z przewodnikiem w okolicach Gdańska, Sopotu i Gdyni.

Do dyspozycji jest 16 quadów dwuosobowych, a ceny zaczynają się od 299 zł za osobę. Obejmują również kask oraz ok. 30-minutowe szkolenie. Natomiast za dodatkową opłatą można wypożyczyć kombinezony oraz zrobić grill czy ognisko.

Agencja NaQuady.euMapka działa na terenie Trójmiasta, Kaszub i Borów Tucholskich i w swojej ofercie ma zarówno warianty indywidualne, jak i grupowe. Do dyspozycji jest pięć dwuosobowych quadów.

Drogi rowerowe w Trójmieście jak ulice w Bangkoku Drogi rowerowe w Trójmieście jak ulice w Bangkoku

Quady - jaki koszt wynajmu?Koszt wynajmu jednego pojazdu to 150 zł za godzinę, przy czym minimalna długość najmu to 2 godziny. Istnieje też opcja wypożyczenia na dobę - 750 zł oraz na weekend - 1200 zł. W każdym z przypadków wymagana jest dodatkowo kaucja 500 zł. Ponadto trzeba doliczyć jeszcze 30 zł za kask. Natomiast godzinny wynajem quada w przypadku grup zorganizowanych wynosi od 250 do 300 zł za osobę w zależności od charakteru.

Wypożyczalnia AutoMobile GdańskMapka oferuje wyłącznie wycieczki dla grup zorganizowanych z przewodnikiem. Do dyspozycji są quady różnych marek. Cena godzinnego wynajmu wynosi od 280 do 350 zł za osobę w zależności od wielkości grupy.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (22)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Turniej Sztuk Walki - Dragons Arena

turniej

Mikołajkowa Noc Saunowa

125 zł
zajęcia rekreacyjne, morsowanie

Trening mięśni dna miednicy

50 zł
warsztaty, zajęcia rekreacyjne, trening

Forum

Najczęściej czytane