• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Aktywny weekend w Trójmieście. Zajęcia i zawody 16-17 października

dak.
15 października 2021 (artykuł sprzed 2 lat) 
#RUNGDN poprzednio odbyło się m.in. na terenach Stoczni Gdańskiej. Ostania odsłona w 2021 roku przeniesie się na Górę Gradową. #RUNGDN poprzednio odbyło się m.in. na terenach Stoczni Gdańskiej. Ostania odsłona w 2021 roku przeniesie się na Górę Gradową.

W weekend 16-17 października w Trójmieście nie będzie można narzekać na nudę. Na miłośników aktywności fizycznej czekają sportowe wydarzenia i treningi, często bezpłatne. Sprawdźcie, jakie atrakcje przygotowano w najbliższą sobotę i niedzielę w naszym kalendarzu imprez.Sprawdź kalendarz imprez na weekend 16-17 października#RUNGDN - Piątka Hevelianum - Bieg do gwiazdW sobotę odbędzie się ostatnia odsłona #RUNGDN w 2021 roku. Kto miał okazję biegać kiedyś po fortyfikacjach na Gradowej GórzeMapka wie, że widok na panoramę Gdańska, towarzyszący zawodom bądź treningowi, zapiera dech w piersiach. Dlatego nie ulega wątpliwości, że do uczestnictwa w ostatniej w tym roku imprezy z cyklu #RUNGDN nie będzie trzeba nikogo dodatkowo zachęcać. Ci którzy znają to miejsce, wykorzystają szansę, żeby poczuć atmosferę tego miejsca w trybie startowym. Ci natomiast, którzy nie mieli jeszcze szansy lub sprzyjających okoliczności, żeby pobiegać po HevelianumMapka, bez wątpienia powinni skorzystać z nadarzającej się okazji. Koszt udziału wynosi 29-55 zł.

#RUNGDN Stocznia. Przeczytaj relację, zobacz foto, wideo z sierpniowego biegu#RUNGDN - Piątka Hevelianum - Bieg do gwiazd

29 - 55 zł
bieg, zajęcia rekreacyjne


Zobacz, jak wyglądał bieg po Stoczni Gdańskiej.Harpagan 60 OcypelHarpagan rozpocznie się w piątek i potrwa do niedzieli. W ciągu trzech dni w największym tego typu wydarzeniu w Polsce do rywalizacji przystąpi ok. 1250 osób. Do wyboru jest 11 tras o długości od 25 do 200 km w Borach Tucholskich. Można je pokonać pieszo, rowerem lub na oba sposoby. Internetowe zapisy są zamknięte, ale można dokonywać ich w OscypluMapka, czyli bazie rajdu w czasie trwania zawodów. Koszt udziału waha się od 60 do 200 zł dla poszczególnych grup wiekowych.

Harpagan 60 Ocypel. Przeczytaj zapowiedźHarpagan 60 Ocypel (1 opinia)

(1 opinia)
200 zł
impreza na orientację


Zobacz, jak wyglądały zmagania podczas drugiego dnia Gdańsk City RaceGry Parkowe Na OrientacjęW niedzielę, o godz. 9:30, Bractwo Przygody Almanak zaprasza do udziału w zabawie z cyklu "Gry Parkowe na Orientację" w Nowym PorcieMapka. Jeśli lubisz chodzić z mapą lub biegać na świeżym powietrzu, to świetna okazja do sprawdzenia swoich możliwości, nie wyjeżdżając nigdzie za miasto, albowiem impreza rozgrywa się na terenie trójmiejskich parków w wybranych dzielnicach oraz w okolicznych lasach.

Najważniejsze jednak w Grach Parkowych na Orientację organizowanych przez Almanak jest to, że niekoniecznie musimy... biegać. To bardzo dobra okazja, aby wybrać się na spacer całą rodziną - z dzieckiem, a nawet z babcią. Przede wszystkim liczy się dobra Zabawa z Mapą na świeżym powietrzu. Uczestnicy mogą wybrać odpowiednią dla siebie pod kątem zaawansowania trasę. Zapisy prowadzone są przez internet, a wpisowe w zależności od wieku uczestników i wybranej trasy wynosi od 1 do 22 zł.

Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą Nowy Port

22 zł
zajęcia rekreacyjne, impreza na orientację


Pozostałe imprezy dla aktywnych w Trójmieście w najbliższy weekend

Rodzinnie przez pomorskie szlaki (1 opinia)

(1 opinia)
zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Nordic Walking Senior- bezpłatne zajęcia (1 opinia)

(1 opinia)
zajęcia rekreacyjne

Qigong Falun Dafa w parku w Sopocie

w plenerze, zajęcia rekreacyjne

Czekoladowa Noc Saunowa

99 - 129 zł
pokaz

Bursztynowy Festiwal Biegowy 2021

25 - 80 zł
bieg, zawody / wyścigi

#76 Samodzielny Harpuś Kolbudy

impreza na orientację, trening

City Trail z Nationale-Nederlanden Trójmiasto

35 - 109,90 zł
bieg

Multisport - pierwszy darmowy trening dla dzieci 6-8 lat

dni otwarte, zajęcia rekreacyjne, trening
dak.

Wydarzenia

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (13)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Górna Radunia, popołudniowy spływ kajakowy z ogniskiem i biesiadą (1 opinia)

(1 opinia)
zajęcia rekreacyjne, regaty, rajd / wędrówka

31. Lato Teatralne: Warsztaty tańca izraelskiego

warsztaty, kurs tańca

Poniedziałkowa wędrówka po regionie: szmaragdowe Jezioro Głębokie

25-40 zł
spacer, zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Forum

Najczęściej czytane