• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Bezpłatne ćwiczenia dla aktywnych w Trójmieście

dak.
1 czerwca 2021 (artykuł sprzed 2 lat) 
Dla kobiet i mężczyzn, dużych i małych, początkujących i zaawansowanych. Darmowe zajęcia w Trójmieście organizowane są przez cały tydzień. Dla kobiet i mężczyzn, dużych i małych, początkujących i zaawansowanych. Darmowe zajęcia w Trójmieście organizowane są przez cały tydzień.

Treningi biegowe, fitness, joga, nordic walking czy zumba to tylko część bezpłatnych zajęć, które na terenie Trójmiasta organizują: Gdański Ośrodek Sportu, sopocki MOSiR czy Gdyńskie Centrum Sportu na przestrzeni całego tygodnia. Ćwiczenia przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.Otwarte siłownie i baseny. Przeczytaj o zasadach użytkowaniaCzy uczestniczysz w bezpłatnych zajęciach w Trójmieście?

W Gdańsku, Sopocie i Gdyni organizowane są cykliczne bezpłatne zajęcia dla aktywnych. Dołączyć może do nich każdy. Przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Niemal wszystkie organizowane są na świeżym powietrzu, co oznacza, że nie trzeba zakrywać nosa i ust.

GdańskZa darmowe treningi "Aktywuj się w Gdańsku" odpowiada Gdański Ośrodek Sportu. W poniedziałek o godz. 18 odbywają się zajęcia z zumby online. Z kolei o 18:30 rozpoczynają się zajęcia z gimnastyki dla seniorów. Te drugie od 7 czerwca będą przeprowadzane również z kijkami nordic walking w parku Ronalda Reagana.

We wtorek o godz. 18 także w parku Reagana, przy wejściu B obok siłowni pod chmurką, odbywają się zajęcia z jogi. Trwają 90 minut. Warto na nie zabrać ze sobą wygodny strój i karimatę.

W czwartek w godz. 18:30-20 na stadionie lekkoatletycznym i rugby przy al. Grunwaldzkiej przeprowadzane są treningi biegowe. Natomiast w piątek o godz. 12 rusza fitness dla kobiet online. Te ćwiczenia trwają z kolei 60 minut.

Aktywuj się w Gdańsku. Dowiedz się więcej o programieTakże w formie online odbywają się zajęcia zumba gold. Udostępnianie materiałów trwa od godz. 12 w sobotę przez 24 godziny. Tego samego dnia, ale w Hali Sportów Walki przy ul. Traugutta 29 od godz. 9 będą przeprowadzane zajęcia "Dojrzałe Kobiety Ćwiczą". Są one przeznaczone dla pań powyżej 35. roku życia. Trwają zazwyczaj od 60 do 90 minut.

SopotW Sopocie organizacją bezpłatnych zajęć zajmuję się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Przewidywane są m.in. zajęcia nordic walking. Odbywają się w piątki o godz. 17. Zbiórka ma miejsce na Przylesiu, przy ul. 23 Marca 77c. Zajęcia trwają 1,5 godziny. Mile widziane są własne kijki, ale instruktor ma ich zapas.

W programie były przewidziane także zajęcia z joggingu i tenisa stołowego. Obecnie jednak są zawieszone.

Bezpłatne zajęcia w Sopocie. ZobaczGdyniaZa projekt bezpłatnych zajęć w ramach "Gdyńskiego Poruszenia" odpowiada Gdyńskie Centrum Sportu. W środy w godz. 10-11 odbywają się ćwiczenia taneczne zumby dla seniora. Można do nich dołączyć na Narodowym Stadionie Rugby przy ul. Kazimierza Górskiego 10. wystarczy wziąć ręcznik, wodę, wygodny strój, sportowe obuwie i pozytywne nastawienie.

Gdyńskie Poruszenie. Dowiedz się więcej o projekcieZ kolei w czwartki seniorzy mogą brać udział w zajęciach z jogi. Również odbywają się na NSR i rozpoczynają się o godz. 10. By dołączyć do ćwiczeń, należy wcześniej wypełnić formularz, który znajduje się na stronie GCS.

Bezpłatne zajęcia w Trójmieście:
poniedziałek
godz. 17 - zumba online (Aktywuj się w Gdańsku)
godz. 18:30 - gimnastyka dla seniora (Aktywuj się w Gdańsku), park Reagana

wtorek
godz. 18 - joga na zdrowie (Aktywuj się w Gdańsku), park Reagana

środa
godz. 10 - zumba dla seniora (Gdyńskie Poruszenie), ul. Górskiego 10

czwartek
godz. 10 - joga dla seniora (Gdyńskie Poruszenie), ul. Górskiego 10
godz. 18 - joga na zdrowie online (Aktywuj się w Gdańsku)
godz. 18:30 - treningi biegowe (Aktywuj się w Gdańsku), al. Grunwaldzka 244

piątek
godz. 17 - fitness dla kobiet online (Aktywuj się w Gdańsku)
godz. 17 - nordic walking (MOSiR Sopot), ul. 23 Marca 77c

sobota
godz. 9 - Dojrzałe kobiety ćwiczą (Aktywuj się w Gdańsku), ul. Traugutta 29
godz. 12 - zumba online
dak.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (16)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą Chełm os. Witosa

20-27 zł
impreza na orientację

Bachata Womanity z Evelą Grablowską

119 zł
kurs tańca

Zajęcia Otwarte z Jogą Kundalini W Centrum Joga i Pilates

joga

Forum

Najczęściej czytane