• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Gokarty w Trójmieście na powietrzu i pod dachem. Gdzie i za ile?

Damian Konwent
6 kwietnia 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Tory gokartowe w Trójmieście umiejscowione są zarówno na świeżym powietrzu, jak i pod dachem. Tory gokartowe w Trójmieście umiejscowione są zarówno na świeżym powietrzu, jak i pod dachem.

Na gokarty w Trójmieście można wybrać się zarówno na tory zewnętrzne na świeżym powietrzu, jak i te kryte pod dachem. Do wyboru mamy pojazdy nie tylko do ścigania, ale również driftowania. Sprawdź, gdzie i za ile można cieszyć się taką rozrywką.Gokarty w Trójmieście. Sprawdź pełen katalogCzy lubisz ścigać się gokartami?

KartCenterKartCenter można odwiedzić w dwóch lokalizacjach. Pierwszy tor zbudowany jest pod dachem w Galerii MorenaMapka w Gdańsku. Zbudowany jest na powierzchni około 2200 metrów kwadratowych. Posiada pas jazdy o szerokości 6 metrów oraz wyprofilowane zakręty dają możliwość bezpiecznego wyprzedzania. Otwarty jest od poniedziałku do czwartku w godz. 14-21, piątki 14-22 oraz weekendy 10-22.

6-minutowa przejażdżka kosztuje tu 49 zł. Natomiast przy pięciu takich sesjach cena wynosi 219 zł, a 20 - 659 zł. W ofercie dla grup zorganizowanych (minimum osiem osób), gdzie można poczuć się na prawdziwym Grand Prix, w skład którego wchodzą: trening, kwalifikacje oraz finały należy zapłacić od 159 do 249 zł od osoby.

Zobacz flotę gdańskiego toru KartCenterZobacz, jak wyglądają zewnętrzne tory gokartowe w TrójmieścieNatomiast drugi tor w SopocieMapka umiejscowiony jest już na zewnątrz pod gołym niebem. Ma długość 500 metrów i szerokość od 5 do 7 metrów, więc umożliwia to jednoczesną jazdę nawet 10 gokartów. Korzystać z niego można od środy do piątku w godz. 14-20 oraz w weekendy od 10 do 20.

W tym przypadku cennik się nieco różni, bo i pojazdy są inne niż w Gdańsku. Dlatego też 8-minutowe sesje w zależności od gokarta wynoszą 65 lub 75 zł. Z kolei decydując się na karnet (5 lub 20 sesji) trzeba się liczyć z odpowiednim kosztem 289 lub 899 zł. Tutaj także widnieje oferta dla grup zorganizowanych (minimum osiem osób), a ceny wahają się od 159 do 249 zł.

Zobacz flotę sopockiego toru KartCenterZarówno w Gdańsku, jak i Sopocie przy pierwszej wizycie należy też wliczyć koszty, takie jak: kominiarka (15 zł) i specjalna karta GokartSystem (10 zł).

Rezerwacje można robić online lub pod nr tel. 58 329 05 45 i mail: info@kartcenter.pl.

Zobacz, jak wygląda tor gokartowy w Galerii MorenaPitStopPitStop położony jest obok Polsat Plus ArenyMapka w Gdańsku. Na torze o długości 650 m i szerokości 8 metrów może ścigać się jednocześnie 20 zawodników.

Cennik uzależniony jest od dni. Od poniedziałku do czwartku, 12-minutowe sesje kosztują od 49 do 79 zł. Natomiast w piątki i w weekendy ceny wahają się od 56 do 83 zł. Istnieje też możliwość zrealizowania pakietów kawalerskich lub panieńskich oraz imprez firmowych.

Zobacz flotę PitStopZobacz, jak wygląda tor pod Polsat Plus Arena GdańskCrazy CartsCrazy Carts, na których można pościgać się w Galerii MetropoliaMapka różnią się od pozostałych ofert w Trójmieście. Pojazdy są znacznie mniejsze i umożliwiają wykonywanie nietypowych manewrów, takich jak jazda bokiem czy nawet tyłem. Mówiąc wprost - przeznaczone są fanów driftu.

Obiekt otwarty jest w dni robocze od 12 do 21, w soboty od 10 do 21 i w niedziele od 10 do 20. 15-minutowa sesja dla jednej osoby kosztuje tu 35 zł, a 30-minuta - 60 zł. Natomiast ofertę dla grup zorganizowanych należy konsultować osobiście.

Zobacz flotę Crazy CartsZobacz, jak wyglądał turniej mediów na torze gokartowym w 2018 roku

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (28)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Harpuś - z mapą na Zaspę Młyniec!

25 zł
impreza na orientację

Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą Kozacza Góra

20 - 27 zł
impreza na orientację

Mikołajki w Aquapark Sopot

49 zł
gry, zajęcia rekreacyjne

Forum

Najczęściej czytane