• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

IV Triathlon Gdańsk o Puchar Rektora AWFiS

Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem i Sportevo Triathlon Team zapraszają do udziału w serii czterech triathlonów, z czego każda ma swój jedyny i niepowtarzalny charakter. Pierwsza z nich odbędzie się 5 maja 2019 r. w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Stawką jest i puchar rektora uczelni. Rywalizacja indywidualna bądź w sztafecie zostanie przeprowadzona na dystansie 1/8 IM: 600 m pływania w basenie, 15,9 km jazdy terenowej rowerem po Trójmiejskim Parku Krajobrazowym oraz 3 km biegu na bieżni lekkoatletycznej.

Relacja z imprezy

Będzie to piąta edycja zmagań triathlonowych na AWFiS. Zawody te są niezwykle emocjonujące, gdyż zdecydowana większość rywalizacji odbywa się na oczach kibiców. Z racji pory roku, w której odbywają się zawody (woda w akwenach otwartych jest jeszcze zbyt zimna, aby w niej pływać) postanowiliśmy zlokalizować konkurencję pływacką w krytym basenie. Dzięki temu uzyskaliśmy dodatkowy akcent rywalizacji - pomiędzy dwoma zawodnikami na torze basenu, gdyż uczestnicy zawodów konkurują na sześciu torach pływackich, po dwie osoby na torze. Są to doskonałe warunki dla osób, które chcą spróbować swoich sił w triathlonie, ale nie wiedzą czy jest to sport dla nich. Jednocześnie są one idealnym przetarciem przed sezonem triathlonowym i pozwalają na wykonanie ciężkiego treningu w warunkach startowych. Jazda na rowerze MTB nie należy do najłatwiejszych. Tyle, że większość z nas posiada potrzebny sprzęt w domach, a zatem nie stanowi to takiego ograniczenia, jak w przypadku startów na długich dystansach - pół Iron Man czy Iron Man. Na koniec bieganie po bieżni lekkoatletycznej. Wzmaga ono rywalizację, co przekłada się na widowiskowość zawodów.
Sami aktywnie trenujemy i wiemy jak ważne jest dla zawodników oswajanie się z sytuacją startową. Dlatego też stworzyliśmy te zawody. Pierwotnie były one adresowane do naszych zawodników, trenujących w Sportevo Triathlon Team. Tymczasem już po roku zgłosiło się do nas wielu zawodników z Trójmiasta i okolic, którym przypadła do gustu taka formuła. Na deser wprowadziliśmy wyścig sztafet, który z roku na rok nabiera rumieńców.

Liczba zawodników mogących wziąć udział w zawodach jest ograniczona do 180 osób.

Zapisy są już otwarte:

Zarejestruj się za pomocą formularza elektronicznego: 
-W starcie indywidualnym
-W starcie sztafetowym
-W starcie sztafetowym Firm


>>> REGULAMIN IMPREZY

Organizator:
Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem / Sportevo
przy współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
www: Triathlon Gdańsk o Puchar Rektora AWFiS
>>>aktualności na Facebooku
Mail: fundacja@scnd.pl

Zapisy na stronie b4sportonline.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Przedsprzedaż
    140-240 zł
W Triathlon Gdańsk o Puchar Rektora AWFiS obowiązują opłaty w wysokości:

>>> na dystansie 1/8 IM w ramach rywalizacji indywidualnej:
140,00 PLN - do  15.02.2019
160,00 PLN - do  15.03.2019
200,00 PLN - do  15.04.2019
>>> na dystansie 1/8 IM w ramach rywalizacji sztafet:
240,00 PLN - do  15.02.2019
270,00 PLN - do  15.03.2019
300,00 PLN - do  15.04.2019
>>> na dystansie 1/8 IM w ramach rywalizacji sztafet firm:
420,00 PLN - do  15.03.2019
480,00 PLN - do  15.04.2019

Zawody „Triathlon Gdańsk o Puchar Rektora AWFiS” należą do cyklu imprez Fundacji Silni Ciałem Niezłomni Duchem. Zawodnicy, którzy zamierzają wziąć udział w większej liczbie wyścigów w cyklu, mogą wykupić każdy kolejny start z 10% rabatem na podstawie otrzymanego kodu rabatowego.
Wpisowe musi zostać wniesione i zaksięgowane na rachunku bankowym poprzez link przesłany na skrzynkę e-mail zawodnika zgłaszającego się elektronicznie do udziału w imprezie, najpóźniej do 15 kwietnia 2019 r. Za datę zapłaty uważa się datę uznania na rachunku bankowym organizatora.

Opinie

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl