• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Kręgielnie w Trójmieście. Gdzie i za ile zagramy?

Damian Konwent
27 października 2021 (artykuł sprzed 2 lat) 
Bowling to dobry sposób na wykorzystanie czasu "pod dachem" w czasie jesieni. Bowling to dobry sposób na wykorzystanie czasu "pod dachem" w czasie jesieni.

Kręgielnie okazują się dobrym sposobem na wykorzystanie wolnego czasu jesienną porą. Miłośnicy bowlingu mogą znaleźć je w Gdańsku i w Gdyni, gdyż ta w sopockim Aquaparku została zamknięta do odwołania. Sprawdź, dokąd warto się wybrać i ile należy zapłacić za tę przyjemność.Kręgielnie w TrójmieścieJak często korzystasz z kręgielni?

Choć mogłoby wydawać się, że kręgle i bowling są tym samym, to jednak dwie różne formy do gry. Te pierwsze polegają na rozbiciu dziewięciu kręgli kulą bez otworów na palce. Natomiast bowling opiera się na strąceniu dziesięciu kręgli, a kula ma otwory na palce. Poza tym jest znacznie większa.

Jesień to czas, gdy szukamy pomysłów na ciekawe spędzenie wolnego czasu "pod dachem". Taką możliwość stwarzają nam właśnie trójmiejskie kręgielnie.

Centrum U7Centrum U7 oferuje nam trzy kręgielnie: w Gańsku w Galerii MetropoliaMapka i przy placu DominikańskimMapka oraz w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 133Mapka. Pierwsza wyposażona jest w 17 torów, druga - 8, a trzecia - 9. Wszystkie są w pełni skomputeryzowane.

Nagroda dla gdańskiej kręgielni. Najładniejsza na świecieCeny wynajmu torów uzależnione są od godzin użytkowania. W godzinach 10-16 od poniedziałku do piątku zapłacimy 50 zł. W weekend koszt wzrasta do 70 zł. Cennik zmienia się również po godz. 16. Od poniedziałku do czwartku oraz w niedzielę wynajem toru kosztuje 70 zł, a w piątki i soboty - 90 zł. Ceny dotyczą godzinnej gry na jednym torze. Warto dodać, że specjalne obuwie to dodatkowy koszt 5 zł od osoby.

Możemy skorzystać również z ofert specjalnych. Codziennie, kupując dwie godziny gry w bowling, trzecią otrzymasz za darmo. Ponadto w tygodniu od 10 do 16 za godzinę gry, dzban soku lub koszyk frytek oraz buty do gry zapłacimy 55 zł. Z kolei w niedzielę po godz. 21 cena bowlingu wyniesie 77 zł. Opłaca się także pakiet rodzinny, w którym w soboty do 16 za dwie godziny zabawy z 0,5 kg frytek, dzbanem soku i butami zapłacimy 130 zł. Ponadto przygotowano oferty na urodziny, dla szkół czy firm.

Szczegóły i rezerwacje można uzyskać online lub pod nr. tel. 58 305 55 77 (Gdańsk), 58 506 56 77 (Wrzeszcz) lub 58 662 27 77 (Gdynia).

Centrum U7 zaprasza nie tylko na kręgle. Trzy lokalizacje w TrójmieścieZobacz najnowsze Centrum U7 we WrzeszczuMK BowlingMK Bowling w GCH Manhattan przy al. Grunwaldzkiej wyposażony jest w 14 torów, na których działa system liczenia punktów, w pełni skomputeryzowany.

Do godz. 16 od poniedziałku do piątki zapłacimy 49 zł. W weekendy cena wynosi 79 zł. Z kolei po godz. 16 koszt wzrasta do 79 zł od poniedziałku do czwartku. W piątki i soboty zapłacimy 99 zł, a w niedzielę 79 zł. Podane ceny dotyczą godzinnej gry na jednym torze, gdzie może grać do 6 osób dorosłych. Wypożyczenie butów i skarpetek do gry to łącznie 4 zł.

Rezerwacji torów można dokonywać pod numerem tel. 57 00 57 769 lub online.

Bilard w Trójmieście. Gdzie i za ile?CK BowlingCK Bowling przy ul. Staropolskiej w Gdańsku ma do zaoferowania cztery tory wyposażone w specjalne bandy ułatwiające grę najmłodszym graczom.

Od poniedziałku do czwartku do godz. 16 cena wynajmu toru to 35 zł. W piątek koszt wzrasta do 42 zł, w soboty do 59 zł. W niedzielę wynosi 49 zł. Natomiast w godz. 16-18 od poniedziałku do czwartku będziemy musieli zapłacić 55 zł, w piątki 64 zł, w soboty 70 zł oraz 60 zł w niedzielę.

Lodowisko na placu Zebrań od 20 listopada. Sprawdź, kiedy startują pozostałeZobacz, jak gra się na kręgielniOd poniedziałku do czwartku po godz. 18 cena gry wyniesie 55 zł, w piątki i soboty 75 zł, a w niedzielę 60 zł. Ceny dotyczą godziny gry na jednym torze, na którym może przebywać maksymalnie 6 osób. Wypożyczenie butów kosztuje 5 zł, a jednorazowe skarpetki otrzymamy gratis.

Można też skorzystać z promocji. W poniedziałki druga godzina jest gratis. We wtorki godzina gry wynosi 29 zł. W środy druga godzina kręgli kosztuje 50 proc., a w czwartki - 20 proc. Rezerwacji można dokonywać pod nr. tel. 508 634 465 lub 58 300 40 10.

Aquapark SopotJeszcze do niedawna z podobnej zabawy można było cieszyć się w Aquaparku przy ul. Zamkowa Góra 5Mapka w Sopocie. Trudno jednak określić, kiedy i czy w ogóle do niej powrócimy.

- Kręgielnia została zamknięta do odwołania - słyszymy w Biurze Obsługi Klienta.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (16)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą Kozacza Góra

20 - 27 zł
impreza na orientację

Bieg granicami Sopotu

50 zł
bieg

Razem w plenerze. Spacer krajoznawczy

spacer

Forum

Najczęściej czytane