wiadomości

Runmageddon Rekrut po raz pierwszy w Gdyni

Wcześniejsze edycje Runmageddonu odbywały się nad wodą, nigdy jednak start nie odbywał się w "mokrej" strefie., jak to będzie w Gdyni.
Wcześniejsze edycje Runmageddonu odbywały się nad wodą, nigdy jednak start nie odbywał się w "mokrej" strefie., jak to będzie w Gdyni. mat. prasowe

2751 zostało już zweryfikowanych do startu w pierwszym Runmageddonie, który odbędzie się w Gdyni. Będzie to seria Rekrut, której 6-kilometrowa trasa zostanie zlokalizowana na plaży w Babich Dołach. Start pierwszej tury o godz. 9 - sobota i o godz. 9:20 - niedziela. Do imprezy można się jeszcze zgłosić w biurze zawodów. Opłata startowa wynosi 249 zł.Na trasie znajdować będą się przeszkody ustawione na plaży, w morzu i wśród gdyńskich klifów. Do miasteczka festiwalowego można trafić kierując się na płytę przy plaży w Babich Dołach - główne dojście oznakowane ul. Dedala, do wejścia nr 1, na plażę w Babich Dołach, dalej w dół schodami i zgodnie z oznaczeniami.

TRENING DO GDYŃSKIEGO RUNMAGEDDONU ODBYWAŁ SIĘ NA OKRĘCIE

Wśród przeszkód znajdziemy takie o nazwie: wodna opona, ogniowa, porodówka, słoneczny patrol, podwodne zasieki, ściana fest, skośna, podciąganie trylinek, mental fitness, ponton desantowy, deptanie szałasu, lodowa, komandos, helikopter, tesla, tarzan, ukośna, gang bang. Z nowości pojawi się przeszkoda pro skater w formie rampy, którą znają fani deskorolek, rolek czy rowerów bmx. Jedna z nich sprawdzi umiejętność posługiwania się alfabetem Morse'a przez uczestników biegu. Silną reprezentację do biegu wystawią gospodarze, bowiem 1400 startujących osób pochodzi właśnie z Pomorza.

Przygotowanie do weekendowej imprezy pod szyldem Runmageddonu.Pierwszy raz w historii biegu zawodnicy wystartują z morza. Organizatorzy zapowiadają też skoki do wody, czy bieganie w chmurach.

- Tym razem na trójmiejską edycję Runmageddonu zapraszamy do Gdyni, a konkretnie na plaże w Babich Dołach. Na każdą edycję Runmageddonu staramy się przygotować nowe i jeszcze ciekawsze przeszkody, aby nikt ze startujących w kolejnych zawodach nie mógł narzekać na nudę. Fanów biegów ekstremalnych, którzy do Gdyni przyjadą z całej Polski czeka niezwykłe doświadczenie, bowiem wezmą udział w pierwszym w historii naszego biegu - morskim Runmageddonie - mówi Krzysztof Żmijewski, dyrektor Runmageddonu Gdynia
- Świetna zabawa czeka nie tylko startujących w Rekrucie zawodników, ale wszystkich którzy zdecydują się odwiedzić nas na plaży w Babich Dołach. Dla kibiców przygotowaliśmy szereg atrakcji, m.in. Festiwal Foodtrucków czy strefa Challenge, w której będziemy wyłaniać największego kozaka po tej stronie Bałtyku, a na zwycięzców czekać będą nagrody od "Just7gym" - dodaje.
EKSTREMALNY BIEG ODBYŁ SIĘ W SOPOCIE TAKŻE NOCĄ

Przez dwa dni trwania Runmageddonu Gdynia, swoją strefę będą mieli również najmłodsi fani ekstremalnych biegów przeszkodowych. Specjalnie dla nich organizatorzy przygotowali trasę Runmageddonu Kids, na której znajdzie się wiele nie mniej wymagających przeszkód niż w przypadku "dorosłego" biegu. Na dzieci w wieku od 4 do 10 lat czeka trasa o długości około 1 km, a na niej 10 przeszkód. Rywalizacja najmłodszych toczyć się będzie codziennie w godzinach od 11:00 do 12:30. Na liście startowej Runmageddonu Kids zapisanych jest już 150 dzieci, kolejni chętni mogą zgłosić swoją pociechę do biegu za pomocą strony runmageddon.pl lub bezpośrednio na miejscu w strefie przeznaczonej dla dzieci.

Tak wyglądał nocy Runmageddon Rekrut 2015

Opinie (36) 2 zablokowane

 • Jak wygram to dostanę medal od słońca Gdyni, wybitnego prezydenta inżyniera Szczurka?

  • 12 18

 • zrobili by coś pożytecznego

  a nie biegają w getrach po bagienkach

  • 16 32

 • chyba kolejny sam zorganizuję w okolicach działki - jest bagno, rzeczka, jezioro i grasują wilki nie4daleko Redzikowo i amerykanie to dodatkowo im pogonią kota
  700000 pln piechotą nie chodzi.
  do ratowania i zabezpieczenia imprezy zatrudnię 2 pobliskie wioski
  i będzie klawo

  • 16 6

 • poszliby na przykład z Mirkiem w sobotę na marsz równości

  • 13 1

 • Czy mogę wystartować w rurkach, czy wymagany jest specjalny strój?

  • 7 6

 • Jeny, ludzie to mają ból du**. Biegają po ulicach i zamykają miasta- źle! Biegają po zamkniętej strefie na wygwizdowiu i nikomu nie robią krzywdy- źle! Zdecydujcie się. A biegaczom, połamania nóg! ;)

  • 17 6

 • 250 golda????

  pppprzepraszam....pppp..bało????
  za 250 to ja się mogę przez 2 tygodnie wyżywić a tu za jakiś bieg z przeszkodami mam tyle zapłacić??

  • 13 2

 • więcej z tego pożytku niż z taplania się w błocie

  a tobie g*wniarzu jak urodzi się syn za 15 lat i wypadnie tak że akurat gejem będzie, to będziesz wdzięczny, że go nie leją na ulicy jak w 2016.

  • 4 4

 • zdecydowałem się, nie mają biegać nigdzie, basta

  • 3 2

 • dojna zmiana!

  a ty co myślałeś cebulaku, że będzie lepiej jak pis przyjdzie?

  • 1 6

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Informacje

Reklama

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl