• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Runmageddon w Brzeźnie 15 maja. Trwają zapisy. Wygraj bezpłatny start

dak.
10 maja 2021 (artykuł sprzed 3 lat) 

Runmageddon powraca nad morze. Największy ekstremalny bieg przeszkodowy odbędzie się w Brzeźnie, w weekend 15 maja. Wybierać można spośród tras o trzech poziomach trudności. Do piątku, godz. 12, można zapisać się przez internet. Koszt udziału w zależności od kategorii wynosi od 169 do 259 zł. Przewidziano konkurencje dla najmłodszych w cenie 59 zł. W naszych konkursie możesz wygrać prawo do bezpłatnego startu.Runmageddon w Brzeźnie. Zapisz sięRunmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku mimo ogłoszenia pandemii i nieoczekiwanego lockdownu udało się zorganizować osiem wydarzeń. Zaś w roku 2019 w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 89 tys. osób, w tym 68 tys. dorosłych i 21 tys. dzieci, młodzieży i całych rodzin. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 260 tys. uczestników.

W sobotę, 15 maja, Runmageddon powróci na północ Polski, a konkretnie do Brzeźna. Rywalizacja odbędzie się w parku, na plaży i w morzu. Uczestnicy, którzy ukończyli 16 lat, będą mieli okazję zmierzyć się z trasami o trzech poziomach trudności. Dla początkujących fanów Runmageddonu ruszy formuła Intro, czyli 3-kilometrowy dystans z 15 przeszkodami.

Runmageddon w Brzeźnie. Zobacz harmonogramNieco bardziej zaawansowani sportowo spróbują swoich sił na 6-kilometrowym torze Rekruta najeżonym ponad 30 utrudnieniami. Będą mogli pokonać go za dnia lub też w nocy, startując w tzw. Nocnym Rekrucie. Pierwsze starty będą planowane od godz. 7:30.

Runmageddon. Zobacz relację z ostatniej edycji w 2020 rokuMłodzież między 12. a 15. rokiem życia zmierzy się z 2 kilometrami i 15 przeszkodami formuły Junior. Dzieci (4-11 lat) przeżyją niezapomnianą przygodę, pokonując tor Kids, a całe rodziny zaproszone zostaną do wspólnej zabawy na 2-kilometrowym dystansie Family, gdzie staną przed wyzwaniem zmierzenia się z 15 utrudnieniami dla małych i dużych.

Wciąż można się zapisywać, ale warto się spieszyć, gdyż miejsca zapełniają się z dnia na dzień. Można dokonać tego online. Czas upływa w piątek, 14 maja, o godzinie 12. Bilety normalne wahają się od 169 do 259 zł, a ulgowe - 59 zł.

Runmageddon. Sprawdź, jak przygotować się do startuWydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego i z troską o bezpieczeństwo uczestników.

- W dobie pandemii zorganizowaliśmy już 11 wydarzeń. Dzięki współpracy z policją i sanepidem każde z nich zakończyło się sukcesem i dostarczyło pozytywnych emocji startującym. Organizator od 2020 roku cały czas sumiennie dostosowuje się do rządowych obostrzeń wynikających z aktualnych rozporządzeń Rady Ministrów. Przestrzega wszystkich przepisów dotyczących zapewnienia bezpieczeństwa w trakcie organizowanych imprez - mówi Karina Cywińska, PR Manager Runmageddonu.

Runmageddon w Ergo Arenie. Zobacz wideo i relację z 2020 rokuRunmageddon. Zobacz relację z 2019 roku

13:15 14 MAJA 21 (aktualizacjaakt. 14:48)

Runmageddon w weekend w parku Reagana (23 opinie)

Mieszkańcy Przymorza, przykro mi, ale w ten weekend nie będzie możliwości pójść na spacer do parku. Do parku, w którym dalej jest dużo zniszczeń po poprzedniej edycji, sprzed chyba dwóch lat.

Spokojnego weekendu w zaciszu domowym lub na balkonie też nie zaznacie, bo oni nie szanują mieszkańców i będą wrzaski przez megafony całą dobę...
Mieszkańcy Przymorza, przykro mi, ale w ten weekend nie będzie możliwości pójść na spacer do parku. Do parku, w którym dalej jest dużo zniszczeń po poprzedniej edycji, sprzed chyba dwóch lat.

Spokojnego weekendu w zaciszu domowym lub na balkonie też nie zaznacie, bo oni nie szanują mieszkańców i będą wrzaski przez megafony całą dobę...
Zobacz więcej
dak.

Wydarzenia

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (40)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najnowsze

Wydarzenia

31. Lato Teatralne: Warsztaty tańca izraelskiego

warsztaty, kurs tańca

Poniedziałkowa wędrówka po regionie: szmaragdowe Jezioro Głębokie

25-40 zł
spacer, zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Popołudniowa wycieczka rowerowa po pracy, nad Jezioro Marchowo

30-50 zł
zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Forum

Najczęściej czytane