• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Runmageddon w Brzeźnie 15 maja. Trwają zapisy. Wygraj bezpłatny start

dak.
10 maja 2021 (artykuł sprzed 2 lat) 

Runmageddon powraca nad morze. Największy ekstremalny bieg przeszkodowy odbędzie się w Brzeźnie, w weekend 15 maja. Wybierać można spośród tras o trzech poziomach trudności. Do piątku, godz. 12, można zapisać się przez internet. Koszt udziału w zależności od kategorii wynosi od 169 do 259 zł. Przewidziano konkurencje dla najmłodszych w cenie 59 zł. W naszych konkursie możesz wygrać prawo do bezpłatnego startu.Runmageddon w Brzeźnie. Zapisz sięRunmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W ubiegłym roku mimo ogłoszenia pandemii i nieoczekiwanego lockdownu udało się zorganizować osiem wydarzeń. Zaś w roku 2019 w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 89 tys. osób, w tym 68 tys. dorosłych i 21 tys. dzieci, młodzieży i całych rodzin. Od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 260 tys. uczestników.

W sobotę, 15 maja, Runmageddon powróci na północ Polski, a konkretnie do Brzeźna. Rywalizacja odbędzie się w parku, na plaży i w morzu. Uczestnicy, którzy ukończyli 16 lat, będą mieli okazję zmierzyć się z trasami o trzech poziomach trudności. Dla początkujących fanów Runmageddonu ruszy formuła Intro, czyli 3-kilometrowy dystans z 15 przeszkodami.

Runmageddon w Brzeźnie. Zobacz harmonogramNieco bardziej zaawansowani sportowo spróbują swoich sił na 6-kilometrowym torze Rekruta najeżonym ponad 30 utrudnieniami. Będą mogli pokonać go za dnia lub też w nocy, startując w tzw. Nocnym Rekrucie. Pierwsze starty będą planowane od godz. 7:30.

Runmageddon. Zobacz relację z ostatniej edycji w 2020 rokuMłodzież między 12. a 15. rokiem życia zmierzy się z 2 kilometrami i 15 przeszkodami formuły Junior. Dzieci (4-11 lat) przeżyją niezapomnianą przygodę, pokonując tor Kids, a całe rodziny zaproszone zostaną do wspólnej zabawy na 2-kilometrowym dystansie Family, gdzie staną przed wyzwaniem zmierzenia się z 15 utrudnieniami dla małych i dużych.

Wciąż można się zapisywać, ale warto się spieszyć, gdyż miejsca zapełniają się z dnia na dzień. Można dokonać tego online. Czas upływa w piątek, 14 maja, o godzinie 12. Bilety normalne wahają się od 169 do 259 zł, a ulgowe - 59 zł.

Runmageddon. Sprawdź, jak przygotować się do startuWydarzenie odbędzie się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego i z troską o bezpieczeństwo uczestników.

- W dobie pandemii zorganizowaliśmy już 11 wydarzeń. Dzięki współpracy z policją i sanepidem każde z nich zakończyło się sukcesem i dostarczyło pozytywnych emocji startującym. Organizator od 2020 roku cały czas sumiennie dostosowuje się do rządowych obostrzeń wynikających z aktualnych rozporządzeń Rady Ministrów. Przestrzega wszystkich przepisów dotyczących zapewnienia bezpieczeństwa w trakcie organizowanych imprez - mówi Karina Cywińska, PR Manager Runmageddonu.

Runmageddon w Ergo Arenie. Zobacz wideo i relację z 2020 rokuRunmageddon. Zobacz relację z 2019 roku

13:15 14 MAJA 21 (aktualizacjaakt. 14:48)

Runmageddon w weekend w parku Reagana (23 opinie)

Mieszkańcy Przymorza, przykro mi, ale w ten weekend nie będzie możliwości pójść na spacer do parku. Do parku, w którym dalej jest dużo zniszczeń po poprzedniej edycji, sprzed chyba dwóch lat.

Spokojnego weekendu w zaciszu domowym lub na balkonie też nie zaznacie, bo oni nie szanują mieszkańców i będą wrzaski przez megafony całą dobę...
Mieszkańcy Przymorza, przykro mi, ale w ten weekend nie będzie możliwości pójść na spacer do parku. Do parku, w którym dalej jest dużo zniszczeń po poprzedniej edycji, sprzed chyba dwóch lat.

Spokojnego weekendu w zaciszu domowym lub na balkonie też nie zaznacie, bo oni nie szanują mieszkańców i będą wrzaski przez megafony całą dobę...
Zobacz więcej
dak.

Wydarzenia

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (40)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Rowerowy Potop AZS

519 zł
rajd / wędrówka

Rodzinne warsztaty weekendowe: Frania, Bronek i codzienne wyzwania

10 - 15 zł
warsztaty, zajęcia rekreacyjne

Dzień Otwarty Murawy

dni otwarte

Forum

Najczęściej czytane