wiadomości

stat

Weekend pełen narciarskich atrakcji

Bezpieczeństwo to podstawa na narciarskim stoku. Dlatego na początek warto skorzystać z usług wykwalifikowanego instruktora.
Bezpieczeństwo to podstawa na narciarskim stoku. Dlatego na początek warto skorzystać z usług wykwalifikowanego instruktora. fot.Paulski '08/mat. prasowe

Najbliższy weekend zapowiada się wyjątkowo dla miłośników białego szaleństwa. Do wyboru będzie kilka imprez, zarówno dla entuzjastów nart biegowych, jak i dla tych, którzy wolą zjazdy ze stoku.Zawody snowboardowe Winter Smash odbędą się 8 stycznia na Łysej Górze w Sopocie. Trasa będzie składać się z 2 raili (półkole oraz łamany) oraz boxa i hopy. Zawody będą podzielone na dwie konkurencje: ogólny przejazd, poręcze i hop oraz zawody Best Trick.

W sobotę i niedzielę (8 i 9 stycznia) w Przywidzu odbędzie się "Ofensywa biegówkowa". Organizator, gdańska szkoła Paulski, zapewnia profesjonalnie przygotowany ślad. Do dyspozycji uczestników będą wykwalifikowani instruktorzy. Wszyscy posiadacze biegówek są mile widziani.

Niedziela to z kolei ogólnopolski dzień otwarty szkół narciarstwa. Akcja pod nazwą "Bezpiecznie na narty z instruktorem PZN" przeprowadzana jest cyklicznie przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN. W ramach wydarzenia będzie można skorzystać z darmowej lekcji jazdy na nartach na jednym z dwóch stoków - w Przywidzu i Wieżycy.

Również w niedzielę o godzinie 10.30 spod Katedry Oliwskiej wystartuje I 3miejski Bieg Narciarski. Impreza odbywa się w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i ma na celu zbiórkę pieniędzy na zakup sprzętu potrzebnego dzieciom z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.


Chcesz skorzystać z bezpłatnego instruktarzu jazdy na nartach? Skontaktuj się z jedną ze szkół biorącej udział w akcji "Bezpiecznie na narty z instruktorem PZN" - Paulski w Przywidzu lub Mixtura na Wieżycy.

Opinie (20) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl