wiadomości

Biegali z Rybskim i Rogalskim

Najnowszy artukuł na ten temat Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Po raz siódmy w tym roku, ale po raz pierwszy po wakacjach Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku oraz Gazeta Wyborcza zaprosili do wspólnego biegania. Gwiazdami imprezy byli piłkarze Lechii Gdańsk: Andrzej Rybski i Maciej Rogalski. Kolejne biegowe spotkanie odbędzie się 2 listopada.Trasa biegu wiodła duktem leśnym, a pierwszy przystanek na gimnastykę przygotowany został w okolicy oczka wodnego w Parku Nadmorskim. Było słonecznie, ale wietrznie. Na start zdecydowało się około 40 osób. Nie chodziło tutaj o tempo i czas. W trakcie biegu zarządzono na przykład przerwę na ćwiczenia rozciągające.

Meta znajdowała się przy molo w Brzeźnie. Wszyscy uczestnicy wzięli udział w losowaniu nawigacji samochodowej TomTom One. Nagrodę Gazety Wyborczej wygrał gimnazjalista Sławomir Klinkosz. Szczęśliwy dla niego kupon wyciągnął Rybski, a wszystkie losy w urnie starannie wymieszał Rogalski. Piłkarze Lechii oczywiście mieli czas, aby stanąć ze wszystkimi chętnymi do wspólnych zdjęć oraz nikomu nie odmówili autografów.

Opinie (3)

 • a kto ten rybski?

  bo rogalski (lub też rogacz) to wiadomo kto ;P

  • 0 0

 • Rybski vel. Rubik ;)

  • 0 0

 • Tez bym pobiegal ale nie bede uczestniczyl w czyms organizowanym przez ta kłamliwa "gazete" ...

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Informacje

Reklama

Wydarzenia

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl