wiadomości

stat

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku zaprasza do udziału w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej. Zawody zostaną rozegrane na profesjonalnym boisku ze sztuczną nawierzchnią, które znajduje się na terenie stadionu przy ulicy Traugutta. Do rywalizacji może przystąpić młodzież ze szkół podstawowych.Turniej zostanie rozegrany 6 grudnia. Biuro zawodów rozpocznie pracę o godzinie 10.00. Zgłoszenia drużyn, potwierdzone przez opiekuna można przesłać pod adres e-mail Sport MOSiR do 3 grudnia lub dokonać rejestracji zespołu w biurze zawodów bezpośrednio przed rozpoczęciem turnieju

Pierwszy mecz rozegrany zostanie o godzinie 11.00. Czas gry będzie wynosił 2 x 7 min. W turnieju rywalizować będzie młodzież szkół podstawowych. W turnieju weźmie udział 20 drużyn, a o udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń. Skład drużyny ustalony został na 6 zawodników. Zespoły będą podzielone na cztery grupy. Eliminacje w grupach wyłoniona zespoły, które zagrają w meczach finałowych.

Na najlepsze zespoły czekają nagrody w postaci sprzętu sportowego, a na wszystkich zawodników mikołajkowa niespodzianka. Wśród patronów medialnych jest Portal trojmiasto.pl.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij