• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
Skopiowano

Joga za darmo w Trójmieście. Więcej plenerowych zajęć w okresie letnim

Damian Konwent
18 maja 2022, godz. 09:00 
Opinie (28)
Plaża na 100czni czy trawnik przy Gdańskim Bazarze Natury to idealne plenerowe miejsca na praktykowanie jogi. Plaża na 100czni czy trawnik przy Gdańskim Bazarze Natury to idealne plenerowe miejsca na praktykowanie jogi.

W okresie letnim w Trójmieście przybywa plenerowych zajęć z jogi na świeżym powietrzu. Plaża lub trawnik to idealne miejsce, gdzie można wyciszyć ciało i umysł, a także napełnić się energią. Można to również czynić w zamkniętych obiektach lub nawet w domu. Prezentujemy wybrane darmowe praktyki, które odbywają się cyklicznie.Joga w Trójmieście - różne zajęciaCzy praktykujesz jogę?

Regularna praktyka jogi niesie za sobą wiele korzyści. Ciało staje się bardziej rozciągnięte i sprawne, co pozytywnie wpływa na nasz stan zdrowia. To z kolei powoduje, że po prostu czujemy się dobrze.

Letni okres to idealny czas na rozpoczęcie praktyki. Joga wspaniale "smakuje" na rozpoczęcie dnia, gdy budzimy się do życia, lub pod wieczór, kiedy nie czekają na nas już żadne obowiązki i znajdujemy wreszcie chwilę dla siebie. Latem dni są długie i ciepłe, a dzięki doskonałej trójmiejskiej infrastrukturze i możliwościach możemy skorzystać z nich w wyjątkowy sposób nawet na świeżym powietrzu. Zajęcia są często bezpłatne. Zazwyczaj potrzebna jest tylko mata lub koc.

Joga dobra na stres. Poznaj korzyści płynące z aktywnościSesja jogi odbywa się w każdą sobotę o godz. 12 na 100czniMapka. Pogoda nie gra roli. Docelowym miejscem jest specjalna plaża, ale w razie deszczu lub skwaru można przenieść się do przestrzeni 100czni Inside pod dachem. Bezpłatne zajęcia prowadzą Sylwia Rutkowska oraz Grace.

We wszystkie soboty maja o godz. 10:40 podobna okazja nadarzy się również przy Gdańskim Bazarze NaturyMapka. Praktyka będzie odbywać się na trawie, na świeżym powietrzu. Zajęcia prowadzi Ania Kierznikiewicz Yoganna.

Tutaj liczba miejsc jest ograniczona, dlatego bez względu na poziom zaawansowania wcześniej należy wysłać wiadomość na jogabazary@gmail.com i potwierdzić swój udział.

 • Joga przy Gdańskim Bazarze Natury.
 • Joga przy Gdańskim Bazarze Natury.
 • Joga przy Gdańskim Bazarze Natury.
 • Joga na 100czni.
 • Joga na 100czni.
 • 100cznia.
Bezpłatne zajęcia z jogi prowadzone są też przez Gdyńskie Centrum Sportu. Ogólnodostępne praktyki prowadzone są we wtorki, od godz. 17 do 18 i w środy w godz. 18:30-19:30 w hali Szkoły Podstawowej 12Mapka. Natomiast w czwartki, w godz. 10-11, ale w salce fitness GCSMapka odbywa się sesja jogi dla seniorów. Wszystkie zajęcia prowadzi Elżbieta Kucharska, czyli dyplomowany instruktor hatha joga.

Więcej darmowych zajęć dla aktywnych w Trójmieście. Sprawdź harmonogramCiekawą propozycją wydaje się też joga dla dzieci z rodzicami, która odbywa się w środy od godz. 12 do 13 w salce fitness GCSMapka przy ul. Olimpijskiej. Zajęcia poprowadzi Dorota Żywko, nauczycielka Ashtanga Joga i jej wielka miłośniczka. Autorka książek dla dzieci o zdrowym odżywianiu Wegebajki.

Natomiast jeśli ktoś nie ma za wiele czasu, a również chciałby wyciszyć się w podobny sposób, może skorzystać z oferty Gdańskiego Ośrodka Sportu. Premiera "Joga na zdrowie online" ma miejsce w każdy wtorek o godz. 12. Zajęcia trwają do 60 minut. Aby wziąć udział, należy dołączyć do grupy "Aktywuj się w Gdańsku" na Facebooku.

Miejsca

Opinie wybrane


wszystkie opinie (28)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Aka Intensive Workshops

kurs tańca, zajęcia rekreacyjne

Wakacyjne warsztaty dla dzieci 2022

spotkanie, warsztaty, kurs tańca

Turniej siatkówki plażowej Ziaja Cup 2022

turniej

Forum