• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Pływalnie i baseny w wakacje. Gdzie otwarte, gdzie zamknięte?

dak.
6 lipca 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Sprawdź, jak w czasie wakacji działają trójmiejskie pływalnie i baseny. Sprawdź, jak w czasie wakacji działają trójmiejskie pływalnie i baseny.

Trójmiejskie pływalnie i baseny na czas wakacji częściowo zmieniły godziny, terminy i sposoby funkcjonowania. Niektóre są lub będą w takcie prac serwisowych, dlatego warto zwrócić uwagę, kiedy można z nich korzystać. Prezentujemy również cennik. Okazuje się, że w części z nich ceny wzrosły o 5-10 zł w porównaniu do ubiegłego roku.Pływalnie i baseny w Trójmieście. Sprawdź katalogCzy korzystasz z pływalni w okresie letnim?

W okresie w wakacyjnym, częściowo zmieniły się godziny, terminy i sposoby funkcjonowania pływalni oraz basenów. Taka wiedza może się przydać, zwłaszcza, że w najbliższych dniach temperatury wcale nie będą powalały.

W Gdańsku są cztery pływalnie miejskie. W okresie letnim pracują w systemie aquaparkowym. To oznacza, że wejście możliwe będzie o dowolnej godzinie na 60 minut, z opcją przedłużenia pobytu za dopłatą. Ceny biletów wynoszą 10-15 zł za godzinę, czyli tyle, ile w roku ubiegłym.

Atrakcje wodne: banan, oponka, skuter, SUP. Sprawdź, ile kosztują w Trójmieście?Zobacz, jak wyglądają zajęcia w gdańskich pływalniachObiekty na OsowejMapkaStogachMapka będą czynne do 31 lipca, w godz. 9-20. Natomiast przez cały sierpień będą zamknięte.

Pływalnia OruniaMapka jest nieczynna przez cały lipiec i do funkcjonowania powróci 1 sierpnia. Będzie czynna w godz. 9-20. Z kolei pływalnia ChełmMapka została wyłączona z użytkowania na okres całych wakacji, do 31 sierpnia.

Kajaki w Trójmieście i okolicach. Sprawdź, gdzie popływamy i za ile?Z kolei w Sopocie pływalnia MOSiRMapka pozostaje nieczynna do odwołania ze względu na prace serwisowe.

Tak wygląda pływalnia Akademii Marynarki WojennejMożna za to korzystać z AquaparkuMapka, który działa w takim systemie, jak przed okresem letnim, czyli codziennie w godz. 8-22. Co więcej, do dyspozycji są aktualnie również dwa baseny zewnętrzne.

Godzinny bilet ulgowy kosztuje tutaj 37 zł, a normalny - 42 zł. W przypadku trzygodzinnych wejściówek ceny wynoszą odpowiednio: 75 i 30 zł, a bez limitu - 95 i 110 zł. Przedłużenie pobytu to 90 gr za każdą minutę. W porównaniu do poprzedniego roku ceny wzrosły o 5-10 zł.

Trzeba myśleć zanim wejdzie się do wody, bo potem może być za późno. Przeczytaj wywiad z prezesem WOPRWedług normalnego grafiku działa też basen Akademii Marynarki Wojennej w GdyniMapka, który otwarty jest w godz. 6-22 od poniedziałku do piątku oraz 8-20 w weekendy. Bilety kosztują do 10 do 18 zł. Jednak warto podkreślić, że obiekt będzie nieczynny w dniach od 16 lipca do 15 sierpnia.

Basen Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Sprawdź grafik

dak.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (52)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Turniej Sztuk Walki - Dragons Arena

turniej

Mikołajkowa Noc Saunowa

125 zł
zajęcia rekreacyjne, morsowanie

Trening mięśni dna miednicy

50 zł
warsztaty, zajęcia rekreacyjne, trening

Forum

Najczęściej czytane