• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Te imprezy w 2023 r. przyciągną tysiące aktywnych ludzi do Trójmiasta

Damian Konwent
3 stycznia 2023 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (37)
Przygotowaliśmy kalendarium najważniejszych imprez dla aktywnych w 2023 r. Przygotowaliśmy kalendarium najważniejszych imprez dla aktywnych w 2023 r.

2023 rok przygotował sporo imprez, które zgromadzą miłośników aktywności z Polski i całego świata. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, gdyż do wyboru będą m.in.: trasy biegowe, trasy rowerowe, przeszkodowe OCR, triathlony i zawody pływackie. Wszystkie wydarzenia znajdziecie w naszym Kalendarzu imprez.Kalendarz imprez w Trójmieście na 2023 r.Na którą imprezę w 2023 roku czekasz najbardziej?

W 2023 r. Trójmiasto będzie gościć miłośników aktywności fizycznych z Polski i świata podczas największych imprez sportowych. Przygotowaliśmy kalendarium, które pozwoli wam znaleźć odpowiednie wydarzenie dla siebie. Poniższe zestawienie obejmuje imprezy potwierdzone 3 stycznia. Niewykluczone, że w kolejnych dniach pojawią się kolejne. Będziemy o nich informować.

Gdynia Winter Swimming CupNasze kalendarium 2023 zaczynamy od Gdynia Winter Swimming Cup, które w dniach 4-5 lutego odbędzie się na terenie Portu Jachtowego - Marina w Gdyni. Będzie to już czwarta odsłona zawodów zimowego pływania organizowana przez Piotra Biankowskiego. Zawodom po raz kolejny towarzyszyć będzie charytatywna zbiórka na rzecz Fundacji Ronalda McDonalda.

W planie zawodów jest m.in.: wyścig na dystansie 1 km, pływanie w przebraniach na 25 m, stylem klasycznym na 100 m, rywalizacja dzieci na 25 m oraz sztafety. Internetowe zapisy trwają do 3 lutego lub wyczerpania miejsc. Koszt udziału wynosi od 80 do 280 zł.

Gdynia Winter Swimming Cup. Zapisz się


Gdynia Winter Swimming Cup. Przeczytaj relację z 2022 r.Gdynia Winter Swimming Cup 2023 (2 opinie)

(2 opinie)
zawody / wyścigi, morsowanie


Zobacz, jak wyglądał pierwszy dzień Gdynia Winter Swimming Cup 2022Runmageddon15 i 16 kwietnia do Trójmiasta zawita Runmageddon. Dokładna lokalizacja tej kultowej już imprezy dla miłośników biegów przeszkodowych OCR jest jeszcze w trakcie ustalania. Jednak już teraz możemy stwierdzić, że będzie to spore wydarzenie, gdyż dołączyć można do sześciu kategorii o różnym zaawansowaniu trudności: intro, rekrut, classic, kids, junior i family.

Internetowe zapisy już trwają. Można dokonywać ich w cenie od 59 do 349 zł.

Runmageddon 2023. Zapisz się


Runmageddon. Przeczytaj relację z 2022 r.Runmageddon Trójmiasto

164 - 349 zł
bieg, sporty ekstremalne


Zobacz wideorelację z poprzedniego Runmageddonu w Trójmieście:Skywayrun Gdańsk AirportSkywayrun ponownie zawita do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. W 2023 r. odbędzie się 20 maja. Chętni będą mieli niecodzienną okazję do przebiegnięcia 5 km po pasie startowym lotniska. I to w nocy, bo impreza rozpocznie się o godz. 21.

Trwają internetowe zapisy. Koszt udziału wynosi 79-99 zł.

Skywayrun. Zapisz się


Skywayrun Gdańsk Airport. Przeczytaj relację z 2022 r.Skywayrun Gdańsk Airport (21 opinii)

(21 opinii)
bieg


Zobacz, jak wyglądał nocny bieg po lotnisku:Duathlon GdańskTydzień później, bo w nocy z 27 na 28 maja, w tym samym miejscu, czyli w Porcie Lotniczym Gdańsk, odbędzie się Nocny Duathlon. To okazja, aby pościgać się, łącząc bieganie z jazdą na rowerze. Trasa podzielona będzie na trzy części. Duathloniści na początek pobiegną 5 km, później pojadą 10 km na rowerach i zakończą rywalizację biegiem na dystansie 2,5 km. Zapisy wystartują wkrótce.

Nocny Duathlon. Przeczytaj relację z 2022 r.Nocny Duathlon w Porcie Lotniczym Gdańsk (10 opinii)

(10 opinii)
209 - 399 zł
bieg, zawody / wyścigi


Zobacz, jak wyglądał duathlon na lotnisku:SuperSprint Triathlon Sopot3 czerwca szykuje się impreza dla miłośników triathlonu. W Sopocie odbędzie się druga edycja SuperSprintu. Podobnie jak w roku 2022 wyścig dla agegrouperów odbędzie się na zasadzie eliminacji z finałem dla najlepszych. Jeden ze startów planowany jest na poziomie Pucharu Polski dla najmłodszych zawodników w kategoriach Junior Młodszy i Młodzik. Zapisy wystartują wkrótce.

Supersprint Triathlon Sopot

bieg, zawody / wyścigi


Challenge Poland Gdańsk TriathlonChallenge Poland Gdańsk Triathlon również powraca. Miłośnicy triathlonu będą mieli okazję spotkać się 17-18 czerwca. Przygotowano dystanse: średni, olimpijski, sprint oraz aquathlon.

Trwają zapisy internetowe. Można dokonywać ich w cenie od 79 do 309 euro.

Challenge Poland Gdańsk Triathlon. Zapisz się


Challenge Gdańsk. Przeczytaj relację z 2022 r.Challenge Poland Gdańsk Triathlon 2023

100 - 1875 zł
bieg, zawody / wyścigi


Zobacz, jak wyglądał triathlon na ulicach GdańskaOne Terminal Run Hutchison Ports GdyniaOne Terminal Run Hutchison Ports Gdynia to kolejny nietypowy bieg, który w 2023 r. zawita do Trójmiasta. Tym razem rywalizacja odbędzie się po terenie terminalu GCT. Będzie to już trzecia edycja. Odbędzie się 25 czerwca o godz. 16. Zapisy wystartują wkrótce.

Terminal Run Hutchison Ports Gdynia. Zobacz, jak wyglądał w 2022 r.One Terminal Run Hutchison Ports Gdynia 2023

79 zł
bieg


Enea Ironman Gdynia PolandEnea Ironman Gdynia i Enea Ironman 70.3 Gdynia na dystansie 3,8 km pływania, 180 km na rowerze oraz 42,2 km trasy biegowej i połowę mniejszym zaplanowane są na 6 sierpnia. Będzie to już 11. edycja. Tradycyjnie organizowane są imprezy towarzyszące: Sprint Triathlon, Sztafety Sprint Triathlon i Kids Aquathlon.

Można zapisywać się przez internet. Rozbieżność cenowa jest bardzo szeroka, gdyż opłaty wynoszą od 40 zł do 630 euro. Im szybciej, tym taniej.

Enea Ironman Gdynia Poland. Zapisz się


Enea Ironman Gdynia. Przeczytaj relację z 2022 r.Enea Ironman Gdynia Poland (7 opinii)

(7 opinii)
400 - 1650 zł
zawody / wyścigi


Zobacz, jak wyglądał Enea Ironman GdyniaBieg Niepodległości z Portem Gdańsk11 listopada odbędzie się Bieg Niepodległości w Gdańsku. Impreza wsparta przez Port Gdańsk zgromadziła w pierwszej edycji w sumie prawie 800 zawodników. W drugiej organizatorzy liczą na ponowny liczny udział biegaczy, maszerujących z kijami i biegających dzieci i młodzieży. Zapisy wystartują wkrótce.

Biegi Niepodległości. Przeczytaj relacje z 2022 r.Bieg Niepodległości w Gdańsku

89 zł
bieg


Zobacz, jak wyglądał Bieg Niepodległości w GdańskuBieg Niepodległości w Sopocie11 listopada planowany jest również Bieg Niepodległości w Sopocie. Natomiast więcej szczegółów na temat tej imprezy mamy poznać niebawem. Wówczas wystartują też zapisy.

Bieg Niepodległości w Sopocie

25 zł
bieg

Wydarzenia

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (37)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Blaster Games - Gry Nerf Gdańsk

60 zł
gry, zajęcia rekreacyjne, trening

Przez Wydmę Orzechowską z buta i wizyta w Ustce (2 opinie)

(2 opinie)
spacer, zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Harpuś - Rusz z mapą po przygodę!

25 zł
zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka, impreza na orientację

Forum

Najczęściej czytane