wiadomości

stat

Wracają biegi z MOSiR Gdańsk

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku oraz Gazeta Wyborcza Trójmiasto zapraszają 5 października o godzinie 13.00 do wspólnego biegania. Imprezie, która rozgrywana jest w każdą pierwszą niedzielę miesiąca z wyjątkiem wakacji, patronuje Portal trojmiasto.plStart wyznaczono przy molo w Brzeźnie. W biegu wystartować mogą wszyscy chętni, którzy nie mają przeciwwskazań lekarskich. Trasa wiedzie alejką spacerową i duktem leśnym wzdłuż ścieżki rowerowej oraz ścieżkami Parku Nadmorskiego im. Ronalda Reagana. Dystans wynosi około 5 km z przerwą na krótki odpoczynek, podczas którego uczestnicy wykonują ćwiczenia gimnastyczne. Wśród wszystkich biegnących rozlosowana zostanie ufundowana przez "Gazetę Wyborczą" atrakcyjna nagroda. W poprzednich edycjach były to m.in.: aparat cyfrowy, odtwarzacze MP3, MP4, DVD, mini wieża hi-fi i stacjonarny rower treningowy.

Kolejną atrakcją tej rywalizacji jest start znanych trójmiejskich sportowców. W poprzednich edycjach biegali m.in. piłkarze gdańskiej Lechii Krzysztof Brede i Mateusz Bąk, koszykarz asseco Prokomu Sopot Filip Dylewicz, siatkarze Trefl Gdańsk Wojciech Winnik i Waldemar Świrydowicz oraz gimnastyk - mistrz olimpijski Leszek Blanik. Gościem październikowej edycji będzie kolejny piłkarzy Lechii Gdańsk, a nagrodą samochodowa nawigacja satelitarna!

-Nasze comiesięczne spotkania mają wymiar rekreacyjny i są adresowane do miłośników ruchu w każdym wieku. Liczy się uczestnictwo, a nie kolejność na mecie. Przed rozpoczęciem biegu każdy uczestnik dostanie opaskę na rękę, na której umieści swoje imię i nazwisko. po jego zakończeniu opaskę wrzuca się do specjalnej urny, z której losowany będzie szczęśliwy zwycięzca - mówi Grzegorz Pawelec z MOSiR Gdańsk.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij