wiadomości

Złota Piłka EURO 2012

Najnowszy artukuł na ten temat

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Drugi tydzień piłkarskiego cyklu MOSiR Cup - Dzikie drużyny 2008 o Złotą Piłkę EURO 2012 znów upłynął pod znakiem kłopotów z pogodą. Najmłodsi grali podczas opadów deszczu, a starsza kategoria wiekowa pod mocno zachmurzonym niebem, ale tym razem obyło się bez przymusowej kąpieli. Oby to był dobry prognostyk na przyszłość. Teraz powinno być już tylko lepiej. Dla najlepszych w zawodach są koszulki i piłki. Rozgrywkom na boisku przy ul. Dąbrowszczaków patronuje Portal trojmiasto.pl.W porównaniu z inauguracyjnym tygodniem rywalizacji liczba grających zwiększyła się. Dlatego w obu kategoriach organizatorzy zdecydowali się przeprowadzić eliminacje grupowe, a młodsi następnie musieli rozegrać nawet ćwierćfinały. Przypomnijmy, że na specjalnym boisku o wymiarach (15 m x 10 m) gra się trójkami bądź dwójkami.

Żadnej drużynie nie udało się pozostać na pierwszym miejscu. Wśród starszych futbolistów Świry i Jagiellońska zamieniły się teraz najwyższymi lokatami, a triumfatorzy młodszej grupy tym razem poprzestali na trzeciej lokacie. Punkty ze wszystkich turniejów są sumowane, a na koniec cyklu najlepsi otrzymają dodatkowe nagrody.

Kolejne turnieje odbędą się na gdańskim Przymorzu w poniedziałek, 21 lipca (rocznik 1993 i młodsi) oraz w środę, 23 lipca (rocznik 1992 i starsi).

Wyniki drugiego turnieju młodsza grupa:
1. Wafle (Patryk Mikołajczyk, Przemysław Auksztulewicz, Kuba Neubauer)
2. Dzikie Węże Zachodu (Tomasz Fijałkowski, Oskar Janiszewski, Sebastian Wysocki.
3. Pokemony (Jan Mizgała, Dariusz Weselak, Łukasz Weselak)
Czołówka klasyfikacji generalnej:
1. Pokemony 10 punktów, 2. Wafle 7, 3. Drużyna Puchatka, Dzikie Węże Zachodu, HSV Siedlce po 5.

Wyniki drugiego turnieju starsza grupa:
1. Świry (Daniel Zabrocki, Kamil Borkowski)
2. Jagiellońska (Łukasz Marszałek, Łukasz Borkowski)
3. Ekipa Włodzimierza (Rafał Ciecholewski, Marcin Chromniak).
Czołówka klasyfikacji generalnej:
1. Świry i Jagielońska po 12, 3. Ekipa Włodzimierza i Kaszanki po 4.

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl