• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Ruszają kolejne lodowiska w Trójmieście. Jedne tańsze, drugie droższe

Damian Konwent
6 grudnia 2022 (artykuł sprzed 1 roku) 
Opinie (25)
Lodowisko na placu Kuracyjnym w Sopocie już działa. Lodowisko na placu Kuracyjnym w Sopocie już działa.

Ruszają kolejne lodowiska w Trójmieście. We wtorek zostało otwarte na placu Kuracyjnym przy molo w SopocieMapka. Będzie czynne codziennie w godz. 10-21:30. Bilet ulgowy kosztuje 8, a normalny - 10 zł. Ten drugi jest nawet tańszy o 2 zł niż w poprzednim sezonie. Natomiast w piątek, 9 grudnia, wystartuje ślizgawka na placu Zebrań Ludowych w GdańskuMapka. Będzie otwarta od wtorku do piątku, od godz. 14:30, a w weekendy od 11:30 do 20:30. Cena jednorazowej wejściówki to 20 zł, czyli o 5 zł drożej niż w porównaniu do ubiegłego roku. Natomiast gdyńskie lodowisko obok RivieryMapka ma ruszyć pod koniec przyszłego tygodnia.Lodowiska i ślizgawki w TrójmieścieCzy zamierzasz wybrać się na lodowisko w tym sezonie?

Ruszyło lodowisko w SopocieW środę zostało otwarte lodowisko przy sopockim molo. Tradycyjnie zlokalizowane jest na skwerze Kuracyjnym, vis a vis wejścia na molo.

Będzie czynna codziennie, w godz. 10-21:30, z półgodzinnymi przerwami na konserwowanie lodowej tafli. Nieco inne godziny funkcjonowania będą obowiązywać w okolicach Świąt i Nowego Roku. W Wigilię ślizgawka będzie czynna do 14:30, a w Boże Narodzenie nieczynna. W ostatni dzień roku będzie można ślizgać się do 14:30. Natomiast 1 stycznia lodowisko zostanie uruchomione o godz. 16.

Nie wszystkie lodowiska miały działać. Przypomnij sobie ostatni raportBilet ulgowy kosztuje 8, a normalny - 10 zł. Taniej kupią bilety posiadacze Karty Sopockiej: ulgowy za 6, a normalny za 8 zł. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy, kaski, specjalne chodziki dla dzieci. Wieczorem lodowisko jest oświetlone.

Co ciekawe, w porównaniu do ubiegłego sezonu normalne wejściówki są tańsze o 2 zł. Z kolei cena ulgowego biletu pozostała bez zmian.

Porównaj ceny lodowiska w Sopocie z ubiegłym sezonemTłumy na lodowisku na placu Zebrań Ludowych. Materiał archiwalnyLodowisko na placu Zebrań Ludowych wystartuje w piątekLodowisko na placu Zebrań Ludowych w Gdańsku wystartuje w piątek, 9 grudnia. W tygodniu, od wtorku do piątku, będzie ono czynne od godz. 14:30, a w weekendy od 11:30. Ostatnie godziny wejścia na taflę planowane są o godz. 20:30.

Jednorazowy wstęp kosztuje 20 zł za godzinę. Bilet rodzinny dla dwojga dorosłych i dwojga dzieci do lat 14 to koszt 60 zł. Wypożyczenie lub ostrzenie łyżew - 15 zł. Raz w roku z Kartą Mieszkańca wejście na lodowisko jest bezpłatne.

Porównaj ceny lodowiska w placu Zebrań Ludowych z ubiegłym sezonemTutaj z kolei nastąpiły podwyżki cen. W porównaniu do poprzedniego sezonu ceny jednorazowych wejściówek wzrosły o 5, a rodzinnych o 15 zł.

Zobacz, jak wyglądają wypożyczalnie łyżew. Materiał archiwalnyLodowisko w Gdyni ruszy w kolejnym tygodniuJak udało nam się ustalić, lodowisko w Gdyni ma wystartować pod koniec przyszłego tygodnia. Dokładniejsze informacje na ten temat mają zostać ustalone w najbliższych dniach.

Przypomnijmy, że w tym sezonie będzie miało ono nową lokalizację i będzie umiejscowione między halą sportową i Centrum Riviera.

Pobiegną nago, by pomóc potrzebującym przed świętami. Rok temu ukarani, w tym nieLodowisko w hali Olivia działa już od połowy październikaLodowisko w hali Olivia działa już od połowy października. Jest otwarta co weekend, w godz. 10:30-20:30. Godzinne bilety kosztują od 20 do 22 zł.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (25)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Qigong Falun Dafa w Gdyni

zajęcia rekreacyjne, trening

Spacer tematyczny po mieście: Park Oliwski i okolice

30-50 zł
spotkanie, spacer, zajęcia rekreacyjne

Zajęcia rolowania Morena

zajęcia rekreacyjne

Forum

Najczęściej czytane