• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Weekend dla aktywnych w Trójmieście. Propozycje na 6-7 lipca

Jakub Krysiewicz
5 lipca 2024, godz. 06:00 
Opinie (5)
Puppy Yoga: joga ze szczeniakami Puppy Yoga: joga ze szczeniakami

Weekend, 6-7 lipca w Trójmieście będzie można spędzić aktywnie na różne sposoby. Pierwszy weekend lipca zaserwuje nam bowiem wiele imprez. Do wyboru są m.in.: zawody biegowe, zajęcia jogi, spływy. Ponadto zaplanowano też różne treningi oraz imprezy zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych. Zobacz nasz Kalendarz imprez i sprawdź, co będzie się działo w Trójmieście w sobotę i niedzielę, 6-7 lipca.

Parkrun Wzniesienie OsowyParkrun to bezpłatne, cykliczne, pozbawione rywalizacji spotkania dla każdego organizowane przez samych uczestników na całym świecie. Spotkania parkrun organizowane są na dystansie 5 km w każdą sobotę o godz. 9 rano. Inicjatywa zmierza do czynienia naszej planety zdrowszej i szczęśliwszej, a spotkania mają na celu umożliwić każdemu bycie aktywnym we własnym tempie. Każdy jest mile widziany w ramach parkrun, nikt tutaj nie jest ostatni i każdy może uczestniczyć w spotkaniach biegając, truchtając, maszerując lub angażując się jako wolontariusz.

Parkrun Wzniesienie Osowy

bieg, zajęcia rekreacyjne, trening


Warsztaty relaksacji z dźwiękiemPrzygotuj się na podróż w głąb siebie, gdzie oddech stanie się twoim sojusznikiem, a dźwięki mis wprowadzą cię w stan spokoju i harmonii. Odkryj, jak prostota oddechu może przynieść korzyści na wielu płaszczyznach twojego życia. Na warsztatach relaksacji z dźwiękiem przeniesiesz się w podróż do głębokiego zrozumienia twojego oddechu i jego wpływu na zdrowie fizyczne i psychiczne. Podczas spotkania będziesz miał okazję poznać zasady prawidłowego oddychania oraz dowiedzieć się, w jaki sposób oddech może być kluczowym elementem relaksacji - zachęca organizatorka warsztatów.

Ania Kierznikiewicz to wieloletnia nauczycielka jogi, która swoje nauki odbyła w Indiach, z których czerpie największą inspirację do nauczania. Organizatorka warsztatów poprowadzi delikatną praktykę yin jogi, która pomoże rozluźnić ciało i umysł, aby każdy mógł osiągnąć stan wyciszenia i relaksu. Połączenie tradycyjnej ścieżki jogi z fizjoterapeutycznym spojrzeniem na ciało i ducha zapewni kompleksowe wsparcie w procesie relaksacji.

Warsztaty relaksacji dźwiękiem

120 zł
warsztaty, joga


Spływ Piaśnicą do morzaSpływ Piaśnicą to oferta sielankowego, popołudniowego spływu kajakowego do morza. 6,5-kilometrowy odcinek przepięknych meandrów wśród podmokłych Piaśnickich Łąk Nadmorskiego Parku Krajobrazowego to ciekawy kąsek na zakończenie dnia, po całym dniu pracy. Życie jest za krótkie, aby wypoczywać tylko podczas weekendów lub urlopów.

Propozycja skierowana jest do rodzin z dziećmi, młodzieży oraz dorosłych, którzy cenią aktywny wypoczynek, niewielkim nakładem sił. Spływ odbywa się w asyście instruktora, który nauczy uczestników pływać i manewrować kajakiem, tak aby w przyszłości móc rozszerzać swoje umiejętności o inne znacznie szybsze rzeki. Piaśnica to idealna trasa na dobry początek na wodzie o lekkim nurcie. Wydarzenie odbędzie się popołudniem w niedzielę, 7 lipca 2024 r.

Spływ Piaśnicą do morza, na zachód słońca (1 opinia)

(1 opinia)
zajęcia rekreacyjne, regaty, rajd / wędrówka


Pozostałe treningi i imprezy dla aktywnych:


Kurs jogi od podstaw w MINI grupach z Kasią Sołczyńską

350 zł
zajęcia rekreacyjne, joga

Euro 2024 w Batory Food Hall

mecz, transmisja telewizyjna

Wakacyjne bezpłatne zajęcia na plaży

warsztaty, spotkanie, zajęcia rekreacyjne, joga

Masterclass z Moniką Żółkoś - wyjątkowe zajęcia jogi dla osób zaawansowanych

100 zł
joga

Rolkowisko w ERGO ARENIE (11 opinii)

(11 opinii)
zajęcia rekreacyjne, trening
Jakub Krysiewicz

Wydarzenia

Opinie (5)

 • Polecam wszystkie bezplatne

  • 1 2

 • (2)

  Gesty i ćwiczenia w jodze nie są neutralne duchowo. Prowadzi to do tego, że ćwicząc ją, choć nie zawsze świadomie, otwieramy się na działanie złych duchów i zostajemy wciągnięci w swoisty rodzaj bałwochwalstwa.

  • 2 9

  • Wystarczy potem spać z Biblią pod poduszką i jest OK

   Zofia

   • 6 1

  • Daruj sobie i przestań rozpowszechniać brednie.

   To ćwiczenia fizyczne i oddechowe, które bardzo dobrze wpływają na ciało i umysł. Istniały wiele wcześniej niż kościół katolicki, który traci wiernych i opowiada jakieś banialuki o jodze. A joga w przeciwieństwie do kościoła przynosi realne i namacalne korzyści dla człowieka! Od razu od pierwszej lekcji.

   • 1 0

 • Zapomnieliście

  o puszczaniu baniek i dmuchaniu balonów.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Górna Radunia, popołudniowy spływ kajakowy z ogniskiem i biesiadą (1 opinia)

(1 opinia)
zajęcia rekreacyjne, regaty, rajd / wędrówka

31. Lato Teatralne: Warsztaty tańca izraelskiego

warsztaty, kurs tańca

Poniedziałkowa wędrówka po regionie: szmaragdowe Jezioro Głębokie

25-40 zł
spacer, zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Forum

Najczęściej czytane