• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

5 ćwiczeń na boczki dla każdego

Damian Konwent
21 października 2023, godz. 15:00 
Opinie (51)
Najnowszy artykuł na ten temat 5 prostych ćwiczeń na bolącą szyję i kark
Poznaj 5 ćwiczeń na boczki. Poznaj 5 ćwiczeń na boczki.

Boczki - jakimi ćwiczeniami można się ich pozbyć? Boczki to zmora niejednej osoby. Jeśli chcesz je zgubić, to skorzystaj z przykładowego zestawu ćwiczeń, który prezentujemy. Nie sprawią, że efekty będą widoczne od razu, ale przy zachowaniu regularności i trzymaniu odpowiedniej diety na pewno poczujesz się lepiej.
Poznaj inne ćwiczenia na różne partie ciałaĆwiczysz w domu?

Boczki to potoczna nazwa nadmiernej tkanki tłuszczowej zgromadzonej po bokach pomiędzy biodrami a talią. Można je redukować i eliminować dzięki specjalnym ćwiczeniom, ale aby przyszły efekty, potrzebna jest regularność. Trzeba je wykonywać od czterech do pięciu razy w tygodniu przez wiele tygodni, przy zachowaniu odpowiedniej diecie. Prezentujemy przykładowy zestaw ćwiczeń, które każdy może wykonać w domu i nie tylko.

TOP 5: ćwiczenia na ból pleców i kręgosłupa. Stosuj w domu i w pracy TOP 5: ćwiczenia na ból pleców i kręgosłupa. Stosuj w domu i w pracy

1. Ćwiczenie w podporze bokiemPołóż się na lewym boku, podeprzyj się na lewym łokciu i unieść biodra w górę. Prawą rękę wyprostuj przed sobą, a następnie unieś ją do pionu (możesz trzymać w niej ciężarek) i opuść nad podłogę.

Powtórz 15 razy, a następnie zrób to samo na prawym boku.5 ćwiczeń na jędrne pośladki 5 ćwiczeń na jędrne pośladki

2. Ćwiczenie w siadzie równoważnymPołóż się na plecach, wyprostuj plecy i nogi. Napnij mięśnie brzucha, jednocześnie odrywając tułów i nogi od podłogi, uginając je w kolanach i przyciągając do brzucha. W tej pozycji wytrzymaj kilka sekund.

Powtórz 15 razy.

Pytania, których wstydzimy się zadać na siłowni Pytania, których wstydzimy się zadać na siłowni

3. Ćwiczenie w podporze przodemPrzyjmij pozycję klęku podpartego, napnij brzuch, wyprostuj nogi w tył, głowę skieruj do podłogi. Ugnij prawą nogę i przenieś kolano pod tułowiem w kierunku lewego łokcia. Wytrzymaj kilka sekund i wróć do pozycji wyjściowej. Następnie ugnij lewą nogę i wróć do pozycji wyjściowej.

Powtórz 20 razy. Uginaj nogi naprzemiennie.4. Ćwiczenie na plecachPołóż się na plecach, rozłóż ręce na boki, kierując dłonie grzbietami do góry. Ugnij nogi w kolanach, tak aby między udami i łydkami powstał kąt rozwarty. Następnie napnij mięśnie brzucha i powoli podnieś lewą nogę, jednocześnie podnosząc tułów i zbliżając łokieć do kolana. W tej pozycji wytrzymaj kilka sekund i wróć do pozycji wyjściowej.

Powtórz 20 razy, opuszczając nogi naprzemiennie. Powtórz ćwiczenie na drugą stronę.

5 ćwiczeń na płaski brzuch dla każdego 5 ćwiczeń na płaski brzuch dla każdego

5. Pajacyk dobry na boczkiĆwiczenie, którego nikomu specjalnie nie trzeba tłumaczyć. Stań w rozkroku i ugnij kolana. Opuść ręce wzdłuż tułowia. Następnie wykonaj podskok z jednoczesnym rozszerzeniem nóg i złączeniem dłoni nad głową (można klaskać).

Ćwiczenie powtórz dowolną ilość razy.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (51)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Przyśpieszony kurs salsy od zera dla Par

189 zł
kurs tańca

Wędrówka na poszukiwanie wiosny wzdłuż meandrów Pilicy

40-50 zł
spacer, rajd / wędrówka

Gry Parkowe na Orientację Zabawa z Mapą Gdynia Witomino

20 - 27 zł
impreza na orientację

Forum

Najczęściej czytane