• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Wyciągi narciarskie na Pomorzu prawie gotowe. Sezon ruszy 11-12 grudnia

Damian Konwent
8 grudnia 2021, godz. 12:00 
Opinie (67)
aktualizacja: godz. 13:58 (11 grudnia 2021)
Wyciągi narciarskie na Pomorzu przygotowują się na otwarcie sezonu. Maszyny produkujące śnieg pracują przez cały czas, by już w weekend trasy były gotowe na przyjęcie gości. Wyciągi narciarskie na Pomorzu przygotowują się na otwarcie sezonu. Maszyny produkujące śnieg pracują przez cały czas, by już w weekend trasy były gotowe na przyjęcie gości.

Wyciągi narciarskie w okolicach Trójmiasta szykują się na przyjęcie miłośników sportów zimowych w weekend 11-12 grudnia. Większość z nich jest aktualnie naśnieżanych. Sprawdź, gdzie rozpoczyna się sezon, a gdzie musimy na niego jeszcze poczekać.AKTUALIZACJA, 11 grudniaCzytelnicy informują nas w Raporcie z Trójmiasta o dobrych warunkach na stoku w Wieżycy. Na Pomorzu czynny jest również stok w Trzepowie i Paczoskowie.
Wyciągi narciarskie na PomorzuCzy zamierzasz skorzystać z wyciągów narciarskich na Pomorzu?

Wyciągi narciarskie na Pomorzu chcą wykorzystać panującą aurę i robią wszystko, by w drugi weekend grudnia móc przywitać sympatyków jazdy na nartach czy snowboardzie.

We wtorek i środę panował mróz, dlatego na większości stoków w okolicach Trójmiasta pracują maszyny do produkcji sztucznego śniegu. W kolejnych dniach również mają panować temperatury w okolicach 0 stopni Celsjusza, więc wszystko wskazuje, że powoli rusza zimowy sezon.

  • Wyciąg Narciarski Trzepowo.
  • Naśnieżanie wyciągu w Ośrodku Narciarskim Koszałkowo Wieżyca.
  • Naśnieżanie Stacji Narciarskiej Paczoskowo.
  • Wyciągi narciarskie na Pomorzu przygotowują się na otwarcie sezonu. Maszyny produkujące śnieg pracują przez cały czas.


- Aktualnie produkujemy śnieg, aby było go jak najwięcej. Wyciąg powinien być otwarty w weekend - mówi nam Ireneusz KoszałkaOśrodka Narciarskiego Koszałkowo-Wieżyca.

Lodowisko w Gdyni otwarte. Sprawdź cennik i grafik- Trwa naśnieżanie stoku. Być może będzie otwarty już od piątkowego wieczoru - mówi Katarzyna Bielawa z Wyciągu Narciarskiego Wieżyca-Kotlinka.
- Robimy wszystko, aby w weekend być już gotowi. Miejmy nadzieję, że obecne warunki się utrzymają - wyjaśnia Andrzej KlimekOśrodka Narciarskiego Trzepowo.
- Jesteśmy w trakcie naśnieżania stoku. W weekend powinien wystartować sezon - słyszymy w Stacji Narciarskiej Paczoskowo.
- Wykorzystujemy każdą chwilę mrozów, aby naśnieżyć nasze trasy. Robimy wszystko, aby przygotować optymalne warunki. Mamy nadzieję, że spotkamy się lada dzień - czytamy w social mediach Kurzej Góry, która położona jest o ok. 200 km od Trójmiasta.

Tłumy na otwarciu lodowisku na placu Zebrań Ludowych. Na łyżwach nawet na randkę lub rozgrzewkę przed impreząPrzypomnijmy, że w okolicach Trójmiasta są także stoki: Amalka w Sulęczynie, Zielona Brama w Przywidzu oraz Łysa Góra w Sopocie. Na wizytę na tym ostatnim musimy jeszcze poczekać.

- Jesteśmy zwarci i gotowi, ale czekamy jeszcze na niższe temperatury. W ten weekend na razie nie wystartujemy - informuje Adam Dobrowolski z Łysej Góry.

Zobacz, jak wyglądały stoki narciarskie w poprzednim sezonie

Miejsca

Opinie wybrane


wszystkie opinie (67)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Spływ Piaśnicą do morza, na zachód słońca

zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Rowerowy czwartek, popołudniem po pracy

zajęcia rekreacyjne, rajd / wędrówka

Turniej siatkówki plażowej Ziaja Cup 2022

turniej

Forum