wiadomości

Noworoczny bieg na kaca

Udział w noworocznym biegu to ciekawa alternatywa dla przeleżenia 1 stycznia w łóżku po sylwestrowym świętowaniu.
Udział w noworocznym biegu to ciekawa alternatywa dla przeleżenia 1 stycznia w łóżku po sylwestrowym świętowaniu. fot. Trojmiasto.pl

Grupa 200 osób zapisała się do noworocznego biegu HangoveRun w Sopocie. Punktualnie 1 stycznia o godz. 13 uczestniczy zaopatrzeni w wodę i ciemne okulary ruszą plażą spod molo, aby na symbolicznym dystansie 2018 metrów wybiegać posylwestrowego kaca. - Tempo zapisów nas zaskoczyło i nie mamy już wolnych pakietów startów oraz medali. Niemniej każdy chętny może do nas dołączyć - mówi organizator Grzegorz Brandt z BigYellowFoot Events.Czy uprawiasz sport na kacu?

tak, najlepszy sposób, aby się go pozbyć 19%
zdarza mi się to okazyjnie 21%
nie ma takiej możliwości 29%
nie miewam kaca 31%
zakończona Łącznie głosów: 192
LISTA STARTOWA HANGOVERUN

Hangoverun, czyli w wolnym tłumaczeniu "bieg na kaca" to nowa inicjatywa BigYellowFoot Events. 1 stycznia o godz. 13 biegacze pojawią się przy molo na plaży w Sopocie, aby pokonać symboliczne 2018 metrów po plaży.

- Chcemy aktywnie wejść w nowy rok, nawet jeśli, a może nawet tym bardziej, że wielu z nas jeszcze będzie odczuwało skutki świętowania Sylwestra. W pakietach startowych przygotowaliśmy okulary przeciwsłoneczne, wodę i napoje energetyczne, które pomogą najbardziej zmęczonym - mówi organizator Grzegorz Brandt, który wcześniej stał za innymi nietypowymi imprezami jak "Piwna mila".
BIEGLI I PILI PIWO W SOPOCIE

Dla tych, którzy będą czuli się na siłach, nie zabraknie elementu rywalizacji. Zarejestrowani uczestnicy zostaną bowiem zaopatrzeni w chipy do pomiaru czasu. Po wszystkim na wspólną orzeźwiającą kąpiel w morzu przy molo zaprasza natomiast ekipa Wild Morsy.

Organizatorzy przygotowali 200 pakietów startowych oraz medali. Na tyle przewidziano bowiem listę uczestników, która przy wpisowym 29 zł błyskawicznie się wypełniła.

- To nowa inicjatywa i tempo zapisów nas zaskoczyło. Niemniej każdy chętny może do nas dołączyć, choć musi przygotować się na start bez pomiaru czasu. Prawdopodobnie budujemy nową sopocką tradycję, więc zapraszamy serdecznie. Kolejną edycję może uda się zrobić z większym rozmachem - zapowiada Brandt.

Opinie (40) 7 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

mail

Napisz do nas

Brałeś udział w ciekawej wyprawie lub zawodach, o których chciałbyś opowiedzieć naszym czytelnikom? Napisz do nas na aktywne@trojmiasto.pl